Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán (aug.18.)volt elvileg az ovulációm, tegnap este (aug. 23.) kb. egy órán át szurkált a hasam alja és fájt a derekam, aztán elmúlt. Lehetséges, hogy a beágyazódást éreztem meg? Szept. 2-re nem várom, szóval teszt még jópár napig szóba sem jöhet. Második baba lenne, az elsőnél semmi ilyesmit nem éreztem.

2021. aug. 24. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Kimaradt menzesz előtt nincsenek semmilyen tünetek. A kimaradt vérzés az első jel, ami utal bármire is.
2021. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
következő menstruácio ha nem jön meg tesztelj
2021. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Énis szept. 2.ára nem várom

Annyi hogy nekem tolodott az ovum igy 20án volt.

Nekem is fáj a derekam mint mensikor. De az még korai lenne. De én már be készitettem a 10es teszteket. Szurkolok hogy baba legyen kérdező!! 🤗

2021. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok neked, sorstársam!😊 Én nem tudom tutira, hogy melyik nap volt az ovu, a naptár szerint szerdán, de simán lehetett korábban is, mindenesetre azon a héten végig összebújogattunk😁
2021. aug. 24. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nagy a valoszínűsége!! Bizzunk benne 🙏😁

Tesztelni mikor tesztelsz?

2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jövő hét hétfő előtt biztos nincs értelme tesztelni, az is csak 10.dpo lesz, szóval igazán aznap se, de magamat ismerve be fogok próbálkozni egy 10-es érzékenységűvel🙈 Te mikor tervezel majd tesztelni? :)
2021. aug. 24. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem hétfőn 11dpo lesz

De ahogy enis ismerem magam valoszínű, hogy meg probálom énis 😅🤞

2021. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolót én megcáfolom. Menstruáció elmaradása előtt egy héttel már leszakadtak a melleim, sosem fajták menstruáció előtt. Mindkettő terhességemnél a legelső tünet ez volt!


A kérdezőnek pedig szorítok. :)

2021. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!