Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van vagy nincs 2.csík?

Van vagy nincs 2.csík?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk babát, de 4 napja késik az amúgy pontos havim. Ma reggel csináltam 1 tesztet, aminek szerintem egyértelmű pozinak kéne lennie már ha baba lenne. Ennek ellenére egy kétes és nem megnyugtató eredmény született. Férjem szerint odaképzelem. Valóban nem meggyőző.

2021. aug. 25. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez negativ terhesgéi teszt.kérdező és válaszolok kivánom,hogy akkor legyetek terhesek,amikro akartok
2021. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Negatív. Meggyőzően semmi.
2021. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. :-) Kicsit megnyugodtam. Igaz azóta sem jött meg, ez nyugtalanít de hátha akkor nem baba miatt.
2021. aug. 25. 15:10
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Én azt szoktam mondani, hogy ha itt kell erről kérdezgetni, akkor az negatív. Ha pozitív, azt egyértelműen fogja otthon látni az illető, vagy akkor teszteljen 2 nappal később, ha bizonytalan. Nem tudom mit akar valaki azzal, hogy feltölt, általában valami sz@r minőségű képet, amin még akkor sem látszódna semmi, ha lenne valami, és akkor megy a hiszti, hogy az negatív, de ő úgy akarja... ráadásul van ugye száradási csík is, plusz sokszor a reagens helye is ott van. Ha pozitív, akkor nem kell itt kérdezgetni és kész. Meg eleve azért jussunk már el odáig így gyerekvállalás előtt, hogy képesek vagyunk egyedül értelmezni egy tesztet.
2021. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, akkor kívánom hogy most ne legyen pozitív :)

5-ös voltam

2021. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14-es a rendkívül építő jellegű és hasznos hozzászólást. ;-) Neked is minden jót!
2021. aug. 25. 17:13
 17/18 A kérdező kommentje:

Ja és 14-es, a teóriád megdöntésére:

Pár évvel ezelőtt teszteltem egy nagyon halvány, kétséges pozitívat es itt kérdeztem h ki mit gondol róla. Nyilvan mondtak ezt is azt is, száradási csík es miegyéb. Na azóta 4 éves a gyerkőc. :-) Szóval attol mert egy teszt kétséges és itt kérdezi valaki hogy más mit gondol... Nem dől ám össze a világ. ;-)

2021. aug. 25. 17:16
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma 5 nap késés után megjött szerencsére. :-)
2021. aug. 26. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!