Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Hasonló cipőben?...

Anyukák! Hasonló cipőben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nos a történetem úgy kezdődik ,hogy el mentem rákszűrésre. Tudni kell hogy a havi vérzésem rendszertelen. Legutóbb májusban látogatott meg. Ez mindíg is így volt. Hormon problémáim vannak de ez mindegy is. Nos vizsgálat közben közli velem az orvos hogy valószínűleg várandós vagyok. És úgy néz ki hogy ott bizony kettő petezsáknak tűnő dolog látható, így valószínű iker terhesség áll fent. De ezt nem tudja biztosra mondani mivel annyira picike az egész. Azt mondta az orvos hogy azért nézzek már 1 terhességi tesztet itthon. És egy hét múlva ha megyek azt vigyem magammal. Ez meg történt. Az első teszten nagyon nagyon halvány lett a csík. Tényleg halvány de ott van. El is kezdtem örülni. Ma pedig gondoltam veszek még egyet hogy hátha azon erősebb lesz. + Vettem egy digitálisat is. Nos a sima tesztet nem csináltam meg még. De a digitális negatív lett. Most igazából jobban összezavarodtam. Valakinek volt hasonló? Terhes lett?

2021. aug. 26. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korai szakaszban próbálkozz érzékenyebb tesztel. Van olyan teszt ami nem mutatja ki az elején mert nem elég érzékeny. Próbáld meg holnap első vizeletből egy ilyen teszten.
2021. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Digitális teszt testvéremnek mind a kettő errort mutatott, rá egy napra sima egyszerűt vett, azokon egyből kijött a második csík. Próbálj simát, de érzékenyt. Ha negatív akkor lehet felszívódott…? Vagy még nagyon korai szakaszban vagy. Bár mihelyst megjelenik a szervezetben a Hcg hormon mutatnia kéne a terhességet.
2021. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységű teszttel próbálkozz reggeli első vzeletból
2021. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Itt csak pregnasens-es teszt van. Azon 10 van írva de úgy hogy rá van ragasztva a 25 jelzésre. A tájékoztatóján is 25 van. Nem tudom hogy melyik a valós ebből.
2021. aug. 26. 18:34
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha már petezsak látszik akkor jóval erősebb pozitív tesztnek kellene lenni, mivel legalább 4 hét pár napos a terhesség mire megjelenik. és a digitális sem lenne negatív. Ez furaaaa... Tök mindegy már ilyenkor, h 10 vagy 25-os érzékenységű. Nem lehe

T h inkább ciszta volt, nem petezsak? Tervezitek a babát? Képed nincs a halvány tesztről?

2021. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy nekem volt egy elhalt terhességem, petezsak maradt csak, műtéttel kellett befejezni, de két hétig még erős pozi volt a teszt,utána halvanyodott és lett negatív kb 3 hét után.
2021. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs róla képem. Nem tudom. Nem tudta el dönteni ő sem. Ezért kell vissza mennem jövőhét csütörtökön. Nem volt tervezett. De nekünk egyáltalán nem gond. Van már 2 gyerekem és mind a kettő áldás számomra. A papíron az szerepel hogy: 51mm-es , szabályos kontúrú, norm. echoszerkezetű uterusban endom: 10.4 mm-es benne kettős gyűrűnek imponáló képlet.
2021. aug. 26. 19:45
 8/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ma reggeli

2021. aug. 27. 08:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz teszt, nem így kellene kinéznie akkor sem ha negativ és akkor sem ha pozitív
2021. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura, hogy mind a kettő csík félig látszik. Bár úgy gondolom az lehetsz, mert csak akkor színeződik el a 2. csík is, ha van Hcg hormon. Ezek szerint valami van, de nem próbálnád meg egy normálisabb teszttel? Én pl az X-Epil tesztet csináltam. Pár száz forint és jó is! Azon már csak egyértelmű lesz. És napközben is megcsinálhatod, mert ha van baba így is- úgy is kimutatja. Én is délután csináltam és egyből pozitív lett.
2021. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!