Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés? Vagy...

Beágyazódási vérzés? Vagy sima hóközi? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintem beágyazódási vérzésem volt. Napra pontosan mikor lennie kellett volna. Pár csepp halvány rózsaszínű vér. Néha beleszúr az alhasamba viszont más tüneteim nincsenek. (mellfeszülés, reggeli hányinger). Tanácstalan vagyok még nemvoltam terhes. Lehet terhesség vagy sima hóközi vérzésem volt? Reménykedhetek vagy felejtsem el az egészet? Hétfőn megyek orvoshoz annyira izgatott vagyok úgy örülnék.

2021. aug. 27. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedhetsz, nekem is így volt. De miért mész orvoshoz? Panaszod van, vagy rákszűrésre? Ha terhes is vagy, az még nem fog látszani.
2021. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez még bármi lehet. Hétfőn az orvos sem fog látni semmit kB, talán megvastagodott mehnyalkahartyat ami utalhat terhességre de arra is hogy még fog jönni.
2021. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Augusztus 1-en kezdődött az utolsó menzim. A vérzés pedig 22-en volt. 29-30naposak a ciklusaim. Még ígysem látna semmit? Hétfőn kéne megjönnie amikor megyek.
2021. aug. 27. 08:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy feleslegesen mész. De persze nyugodtan. Ha magán, még örülni is fog, mert 2 héttel később fizethetsz megint egy vizitet.


Normál esetben így néz ki az események sorozata:

Megvárod míg késik, tesztelsz, legyen pozitív. 2 hetet vársz otthon türelmesen, a harmadik héten pedig meglátogatod a dokit. Akkor már nagy valószínűséggel lenne embrió is és szívhang is. Hatodik héten is mehetsz, de ott erősebben benne van a pakliban, hogy még csak szikhólyagot lát, és 1-2 hét múlvára visszarendel.

2021. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai az orvos. Pozitív lesz szépen a teszted mensi időpontjában, és rá két hétre érdemes dokihoz menni, akkor leszel 6 hetes. Az én dokim terhesen 7. Hét előtt nem is fogad. Te most vagy 3hetes, ha terhes vagy.
2021. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm az infókat :) hasznosak!
2021. aug. 27. 08:48
 7/15 A kérdező kommentje:
De az normális különben hogy semmi tünetem a vérzésen kívül? Annyira remélem hogy babás vagyok hogy biztosan csalódni fogok :(
2021. aug. 27. 08:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Egyenlőre ne éld bele azért magad. Ha van lehetőséged rossmannba menni, ott van facelle ( mártogatós), ami nagyon hamar mutatja a babát, 400 ft körül van. Holnap reggel első pisiből már pozitívnak kell lennie.
2021. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerdán csináltam 10es érzékenységűt az határozott negatív volt. Nemtudom.... Meg várok inkább egyenlőre.
2021. aug. 27. 09:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2021. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!