Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés? Vagy...

Beágyazódási vérzés? Vagy sima hóközi? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintem beágyazódási vérzésem volt. Napra pontosan mikor lennie kellett volna. Pár csepp halvány rózsaszínű vér. Néha beleszúr az alhasamba viszont más tüneteim nincsenek. (mellfeszülés, reggeli hányinger). Tanácstalan vagyok még nemvoltam terhes. Lehet terhesség vagy sima hóközi vérzésem volt? Reménykedhetek vagy felejtsem el az egészet? Hétfőn megyek orvoshoz annyira izgatott vagyok úgy örülnék.

2021. aug. 27. 08:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2021. aug. 27. 09:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy beágyazódás miatt volt a vérzés, mert akkor 3 nappal később már + lett volna a teszted, nekem már aznap + volt, de ez mindenkinek más.
2021. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A vérzés után valóban 2-3nappal pozi lesz a teszt terhesség esetén.

Tünetekre fölös hagyatkozni, nem mindenkinek vannak az elején, sőt van akinek nem is lesznek tünetei :) A dokihoz meg valóban fölös menni, pláne, hogy még pozi teszted sincs. Szépen leírták előttem, hogy két héttel a teszt után kell menni. Légy türelmes és sok szerencsét :) vegyél tesztet aztán hajrá hátha :)

2021. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Baba lett?
2021. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi is helyzet kérdező?
2021. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!