Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés a ciklusom...

Beágyazódási vérzés a ciklusom 14 napján? Vagy inkább csak hóközi vérzés?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és 5 napja 14.en Volt először olyan hogy belém élvezett a párom.

Ma (19.e) volt egy két csepp vérzésem reggel (ma a ciklusom 14. Napja van). Kicsit megijedtem hirtelen.

Inkább a hóközire számítok.

5, 6 nap alatt csak nem jelenik meg a beagyazodas


2021. aug. 19. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedsz, nincs peteérésed, nem tud mi beágyazódni. A párod bármikor beléd élvezhet, nem leszel terhes, ha rendesen szeded, nem volt hasmenés, hányás, vagy nem szedtél antibiotikumot.
2021. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. 12 napon volt az ovum, 10en voltunk együtt. 16 napom volt egy otvenforintosnyi vérzésem,és egy kB 5 percig tartó éles szuro fájdalom a mehemnel. Most 5+4 hetes terhes vagyok.
2021. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja azt nem olvastam hogy fogamzásgátló mellett, mi nem védekeztünk. Neked valószínűleg hokozi lesz.
2021. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!