Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Haj vitamint lehet szedni,...

Haj vitamint lehet szedni, vagy nem ajanlott babatervezéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnek szedni haj vitamint, de magas az A vitamin tartalma, szoptatás alatt nem ajánlott a szedése és terhesség alatt sem. Igaz, nem vagyok terhes, dokit járom, hogy az lehessek. Szedhetek haj vitamint vagy inkább hagyjam?


2021. aug. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szedd mert a magas A vitamin tartalmú cuccok nagyon nem jók babatervezéskor hiába nem vagy még terhes de ha szeretnél az lenni akkor hagydd rá.Szeddj B-komplexet(Folsav B9 a lényege de a többi B származék is kell),D vitamint(én Bioextrát használom 3000 NE-s),C vitamint.
2021. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiket lehet, betegtájékoztatóban benne van
2021. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így van 2-es.Ahogy pl Roacuttan-t vagy Sotret-et sem lehet szedni babtervezéskor sőt tilos teherbeessni ezek mellett mert magzat

károsító hatásúak az isotretinoin tartalmuk miatt ami azt jelenti hogy A vitamin származék van benne magas számban.Ezek persze aknéra való kemény gyógyszerek és hajvitaminhoz nem hasonlítanám de mégis magas A vitamin tartalmú ez is.

2021. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, végül hosszas keresés után megtaláltam, hogy aki teherbe akar esni annak sem ajánlott. :) így marad a D vitamin meg a B, és a sok gyümölcs.
2021. aug. 30. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!