Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem e hónap 12-én volt meg...

Nekem e hónap 12-én volt meg és nagyon fáj a mellem mint az izomláz, és a derekam is a méhem meg a petefészkem szur. És a mensim csak 2 napig volt meg. A hőm meg párnapja 37.1. Szereintetek ez jó? Hogy babás legyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 12.-én volt mensid, akkor 28 napos ciklust feltételezve 26.-a körül lehetett peteérésed. Ha hosszabb a ciklusod, akkor akár ma is lehet :-)
2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De szerinted lehetek akkor babás? És neked milyen tapasztalataid vannak?
2010. aug. 30. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is 12.-én jött meg. Ha minden igaz 9.-é nem kell megjönnie. Nekem is fáj a derekam mintha megakarna jönni, de nem hiszem, hogy ez tünet lenne, a naptár szerint holnap lesz beágyazódás ha sikerült.Legyél türelmes, tudom hogy nehéz, nekem is az, de nekem az előző hónapban késett 2 napot, volt 2 halvány pozitív tesztem, aztán megjött. Remélem ebben a hónapban sikerült a "tesó gyártás":) szurkolok neked is
2010. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, hogy neked akkor tényleg össze jött! Szeretnék nagyon babát! Tudnátok nekem segíteni, hogy kell görbét csinálni?
2010. aug. 30. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt jól evan írva! sok sikert

2. voltam :)

2010. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Csatlakozom nekem 14-én volt meg és 9.-re nem várom. Melleim nagyon fájnak a hasam is szinte állandó jelleggel mégis úgy gondolom ez még messze nem lehet a baba bár ha egészébe veszem a dolgot szerintem ez a hónap is sikertelen lesz. Valahogy nem hiszek már benne hogy valaha is sikerulhet még. Drukkolok nektek hogy baba legyen. Írjatok mit éreztek hogyan alakulnak az elkovetkezo napok-hetek. Olyan jó valakivel megosztani!
2010. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia! Ne keseredj el, nálad is biztos össze fok jönni! Nekem nagyon furcsa, nekem nagyon sok olyan tünetim vannak amik elötte nem voltak. Szerinted ez hülyeség? hogy minhta a méhem egy tojást éreznék? Vagy annyira szeretnék egy babokát, hogy már bemesélem magamnak
2010. aug. 31. 10:28
 8/12 anonim válasza:
Én is csatlakoznék ha nem gond.Nekem 12.-én kellett volna megjönnie,de semi.a mellem nekem is fáj.Tegnap görcsölgettem,ennyi.1 hete hányingerem van,és mindig tiszta álmos vagyok.Valamelyik nap már tesztelni fogok.Eddig azért nem csináltam meg,mert nem akarok csalódni.
2010. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is azért nem csináltam mert lehet, hogy csalódnék! Mert már sokat csalódtam! Én is majd 2-án fogok tesztet csinálni.Szerintetek az első vizeletből csináljak? És neked pontosan milyen tüneteid vannak?
2010. aug. 31. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen ! Én a tojást buboréknak szoktam mondani mintha oklomnyi nagyságú buborék lenne. Érdekes érzés de nekem ezidáig sajnos nem jelentett babát mindíg becsapott a testem. Hajlamos vagyok már tuneteket is produkálni. A homérsékletemet meg csak ritkán mérem mivel egész a menzi napjáig 37 korul mozog stabilan fennt van aztán puff leesik és aznap jon a csalódás. Sok kudarccal teli hónap után már nem is tudom hogyan tovább...
2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!