Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régóta szeretnénk babát, ám sikertelenül. 1 hónapja volt egy laparoszkópos műtétem endometriózis miatt, ám kiderült, hogy nincs endom. 🙏🏻 Utána megjott augusztus 3-án, 2 nap késéssel.

Ebben a hónapban többször is próbálkoztunk a párommal, ovulációkor is.

Csütörtökön (09.02.) kellene megjonnie a nem vártnak.

1 hete folyamatosan fáradt vagyok, egész nap aludnék, délutánonként 3-4 órákat alszom, ami eddig nem volt jellemző.

Hosszú hónapok óta nem volt étvágyam és időm sem enni..Viszont az elmúlt 3 napban egész nap csak eszem, összevissza mindent, ami szintúgy nem volt jellemző rám. A melleim szörnyen fajnak, nagyon kemények 3 napja és hatalmasak is.

Tesztet csináltam tegnap, de negatív lett.

Remélem csak azért, mert még korai.🤞🏻


Lehet csak én képzelek bele többet?

Van már egy gyermekünk, így tudom milyenek az anyai ösztönök és úgy érzem, hogy most sikerült és újra szülők leszünk.

Melyik teszt az ami kimutatná már most is, hogy még nincs az elmaradott menstruáció napja?


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.



2021. aug. 29. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már 6 nappal előbb kimutatta a teszt.
2021. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És melyik fajta?
2021. aug. 29. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Hát sajnos olyan otthon nincs, saját márkás gyógyszertari svedorszagban, de 25os erősségű volt, nem is 10es
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Az arborétumi
2021. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Predictor mutatja hamar nekem 5-6 nappal mensi előt + let és a rossmannos facelle
2021. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

A második babával mi is éveket próbálkoztunk. Sajnos az a tapasztalatom, ha a tüneteket hcg okozza, azt kimutatná a teszt (ennyi tünettel bármelyik)

Amikor terhes lettem, mindkét esetben predictor, facelle már 6 nappal menstruáció előtt 9.dpon halvány de egyértelműen pozitív volt. Sajnos nem vagy terhes, de sok sikert a következő ciklusra! 37+4hkm

2021. aug. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Teszteléssel várd meg, késik-e. Sajnos lehet sima pms is. Sok barátnőm tapasztalata alapján főleg 35 felett gyakori a vízvisszatartási miatti extra mellfájdalom és növekedés + falási rohamok, főleg ebéd utáni álmosság, és a fájdalmassá váló menzesz - amit akár kezdődő pajzsmirigy probléma (jódhiány) vagy IR okoz (amikor az éhgyomri cukor teljesen jó még, és a doki legyint rá, aztán saját szakálla végzett terhelésnél kijön, hogy az inzulin már min. határeset). Erre vizsgáltak? De ne legyen, s amíg nem jön meg van remény. Bár jó ötlet műtét után ilyen hamar...? Legbiztosabb egyébként a hcg vérvétel mond, ami annyiba kerül magánban, mint egy drága teszt.
2021. aug. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!