Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez terhesség? Vagy...

Vajon ez terhesség? Vagy hormonális probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az utóbbi időben elég pontosak voltak a ciklusaim, rendszerint 29 napra jött meg. Legutoljára július 21.-én volt meg. A párommal úgy döntöttünk, hogy zöld utat kap a baba téma, viszont az augusztus úgy telt ki, hogy csak 10.-e után tudtunk együtt lenni, ami ha óramű pontossággal működnénk addigra már elvileg túl voltam a peteérésen. Viszont 20.-án nem jött meg, tehát valószínű csúszott a peteérésem. Majd szeptember elsején enyhe barnázás, és másodikán is, amit csak azért vettem észre mert a biztonság kedvéért van felhelyezve tampon, máskülönben fel sem tűnt volna.

Legutoljára augusztus 30.-án teszteltem, az negatív lett.

Állhat baba a háttérben, vagy szimplán valamilyen hormonális probléma van?


Előre is köszönöm.



2021. szept. 3. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10-én voltál a pasiddal, és terhes lennél, azt mutatná a teszt már…

Nem valami egészséges menzesz nélkül a “biztonság kedvéért” tampont felhelyezni egyébként.

2021. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak és kizárólag akkor, hanem akkortól rendszeresen. :)
2021. szept. 3. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Július 23-án menstruáltam utoljára.

Augusztus 21-én erős pozitívat teszeltem 10es teszttel, 27-én pedig a 25ös teszt is erős pozitív lett.


Azt gondolom nálad hormonális probléma van ha mindig rendszeresen megjön.

2021. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!