Sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigyem 3 havonta változó, egyszer normális ilyen 3,4. Míg 3 hónap múlva 5-6 közti érteknél mozog. Szerintetek ilyen értékekkel sikerülhet a baba nekem?
2021. szept. 7. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

ha te ilyen beteges vagy milyen sors vár a gyerekedre?

Nem kéne előszór rendbe kapnod magad egészségügyileg és csak aztán gyereket vállalni?


Ami nem megy azt minek erőltetni, ez nem olyan mint a kapura lóvés, hogy gyakorlással egyre jobban fog menni. Te szervileg beteg vagy.

Akkor vállalj gyereket ha EGÉSZSÉGES VAGY!

2021. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két értek nagyon messze van a teherbeeséshez javasolt 1 értékhez..
2021. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
1-es, te meg agyilag vagy beteg.
2021. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Hja, még nincs elég szenvedő alany a Földön, Keserítsük meg a saját életünket is és azét is akit megszülünk, jó hozzáállás.

Emberségből, józan gondolkodásból elégtelen.

2021. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
3.4 sem normális érték... egy terhességhez igen is nagyon magas. Gyógyszered nem állítják be? Ha régóta nem jön a baba akkor ez is lehet az oka. Endokrinológust keress és írjanak gyógyszert. Ez az érték magától nem fog stabilizálódni. 2 alatt kell legyen. 16. Hétig a az embriónak nincs saját pm hormonja a tiedet használja.
2021. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

#1-es, hogy tudsz ilyen b@romságokat összehordani? Miért kommentelsz, ha buta vagy a dologhoz? Inkább azt a szerencsétlen 9. osztályt fejeznéd be, annak legalább lenne valami értelme. Vagy az a bajod, hogy téged nincs aki felcsináljon? Ahhh, gondoltam.



Kérdező: Ezek az értékek egyáltalán nem különlegesek. Sok országban nem is kezelik a pajzsmirigy alulműködést, csak ha 10 feletti az érték (saját tapasztalatból mondom, úgy "rinyáltam" ki. Természetesen érdemes megnézetni, baba előtt amúgy sem árt senkinek egy hormonpanelt csináltatni. Rengeteg ember van a helyzetben (jómagam is), de ettől a baba simán jönni fog. Kihalás szélén állnánk, ha emiatt nem lehetne valakinek gyermeke. Ugyanis mint írtam is, nagyon sok embernek van kisebb alul- avagy túlműködése, amiről sokszor nem is tud. Kezeltetni érdemes, egy adott gyógyszert fogsz kapni (ha az orvos jónak látja), ami pikk-pakk rendbe rakja a pajzsmirigyedet (ugyancsak tapasztalatból mondom). Nekem olyan 2 hónap alatt stabilizálta. Utoljára 3,7 volt, gyógyszer előtt 5,8, 6,4, egyszer még 8 is (de eleve vannak időszakok, mikor magasabb, pl. a stressz felnyomja). Nekem a doki először nem akart semmit adni, ugyanis ez nem vészes, indokoltnak kezelni. De csak "kirinyáltam". Azóta jobb a hangulatom, elmaradt a jellegzetes torokszorulás, ami oly sokszor jellemző.


Szóval járj utána a dolgoknak, vizsgáltasd ki magad mindenképpen.

2021. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok, lemaradt: Terhesség esetén általában a pajzsmirigy érték javul, a szervezet nagyon vigyázz a tartalékokra. Tehát terhesség alatt nem igazán van gond a pajzsmiriggyel, szedni kell persze gyógyszert, emelt adagot, de nem tombol ilyenkor, stabil az érték. Viszont terhesség után lecsaphat, olyankor jobban előveszi megint az embert - legalábbis én igy tudom, ezt hallottam, olvastam.
2021. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 én az olvastam, és nem is egy olyan ismerősöm van, akinek a terhesség alatt alakult ki pm probléma. Az autoimmun az, ami ilyenkor csillapodik.
2021. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Valószínűleg szervezet függő is. Én ezt olvastam, illetve az endokrinológus is említette nekem. A probléma megmarad, de enyhébb, enyhébb tünetek vannak. Pl. abbamarad a hajhullás. Szülés után viszont durvább lesz. Nekem nincs Anti-tpo-m, arról nem tudok nyilatkozni, de nekem ezt mondta a doki. Részben emiatt nem is akartam kezelni, gyógyszerezni, mert egyrészt nem volt magas (szerintük), másrészt lejebb megy az érték terhesség alatt.
2021. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeriaz értékek magasak,menj endokrinologushoz aki gyógyszerrel segithet beállítani optimális értékre.
2021. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!