Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Párommal 3. hónapja próbálkozunk a babával, minden alkalommal együtt vagyunk amikor csak tehetjük, nem a baba miatt hanem amúgy is. Augusztus 21 múlt el a menzeszem teljesen, aznap is és másnap is együtt voltunk. Tegnap este pisilés után egy nagyon halvány kis rózsaszínes folyás volt a papíron, azóta semmi. Soha nem tapasztaltam még 2 menzesz között ilyet. Természetes? Előfordul? Forduljak orvoshoz?
2021. szept. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ovulacios verzest tapasztaltal.
2021. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ovulációs vérzésnek egy kicsit későn van szerintem. Oké, hogy aug 21 volt a menstruációd utolsó napja, de leírnád inkább, hogy az első napja mikor volt és hány naposak a ciklusaid? 23 .-a után is voltatok együtt a pároddal?

Aggódnod mindenesetre nem kell a jelenség miatt.

2021. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első napja augusztus 16 volt és általában 32 naposak a ciklusaim. Minden nap együtt vagyunk a párommal.
2021. szept. 12. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én inkább 2 dologra gondolnék. Vagy beágyazódási vérzés, vagy valami ártalmatlan kis mikrosérülés mechanikai behatástól (pl. szex).

Mondom, aggódnod nem kell, vagy orvoshoz sem kell menni ezzel.

2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel kiderült, valószínűleg beágyazódási vérzés volt, mert reggel nagyon erős pozi tesztem lett 🥰
2021. szept. 25. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!