Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit is kell vinnem a Budai...

Mit is kell vinnem a Budai Meddőségi központba első vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Tegnap kértem időpontot de olyan izgatott voltam, hogy amikor mondta a kis hölgy miket kell vinnem, elfelejtettem. Csak a házassági anyakönyvi kivonat másolata maradt meg bennem.
2010. aug. 31. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
És az addigi leleteid talán egy kis kórtörténet még belefér.
2010. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a férjemet műtötték gyerekkorában here sérvvel. Arról is kell a zárójelentés?

Köszi még egyszer. :)

2010. aug. 31. 07:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van akkor nem baj ha ott van de ezeket a kórtörténeteket általában bemondásra elég megemliteni persze egy meddőségi kezelésnél fontos hogy ott legyen a lelet.


Azt ajánlom vegyetek egy dossziét és mindkettőtök orvosi leleteit rakjátok időrendben sorba a múlttól a jelen felé haladva úgy hogy a jelen dokumentumai legyenek láthatóak a mappa fellapozásakor.


ez a dokik dolgát is megkönnyiti és az elválasztó fülekkel jelezheted az évek múlását később beleférhet a terhesség és a szülés papirjai is.

2010. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm!:)

Még egy kérdés.

Mennyi pénzt érdemes adni az orvosnak, hogy ne "hanyagoljon"? És mikor?

2010. aug. 31. 08:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mert sose pénzeltem dokit de mindig amikor valami mérfőldkőhöz értek pl.beültetés után.



mondjuk ez lehet egy újabb kérdés alapja.

2010. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondoltam, de nem tudom, hogy mi a szokás. Most megnéztem, az ivf-nél szoktak adni. De mi az a ivf?
2010. aug. 31. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:

In Vitro Fertilization


-mesterséges megtermékenyités- amit irtam a beültetésnél.

nem szorultam ilyesmire csak gondolom hogy ha csinált valamit a doki akkor jár egy kis pénz de Ő nem az lesz aki hanyagolni fog... olyat kell keresni aki nem pénzéhes hanem a szakmájának él. Terhesség elött alatt mehet a pénz ha nála szülsz /Ő müt majd akkor ajándék is - bor v. könyv- és évente egy fénykép.

2010. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérjél a háziorvosodtól egy beutalót is.Legalábbis nekünk kellett vinni!
2010. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A beutaló is megmaradt a fejembe:)

De nagyon örülök, hogy végre rászántam magam, és befejeztem az utolsó esélyeket.

Már alig várom.

Köszönöm szépen:)

2010. aug. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!