Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27.-én és 2.-an voltunk...

27.-én és 2.-an voltunk együtt a férjemmel. A peteérésem 28.- és 2.-a között volt esedékes. Ma 10.-e van, 5 nap múlva kell meg jönnie, ma egész nap mensi gorcsok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2021. szept. 10. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy terhes vagy, vagy nem.
2021. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy-Vagy…csak számomra érdekes, hogy jelzi előre hogy meg fog jönni!
2021. szept. 10. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Most erre milyen választ vársz?

Vagy megjön, vagy nem. Nem vagyunk jósok

2021. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
IGAZ
2021. szept. 10. 13:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekeltek volna.
2021. szept. 10. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol mert a marcsikának megjött, a julikának meg nem, pont semmibe nem befolyasolja a te életed.

Mensigörcs nem terhestünet. Terhestünet majd ha elmarad a havid akkor jelentkezik...

Illetve ha a legeslegoptimálisabb időben voltál együtt a férjeddel, akkor is kb 15-20%van a teherbeesésre, nem több a szakirodalom szerint.


Tapasztalat: havi elött is és a nemvárt elött is mensigörcseim voltak napokkal. Annyival volt másabb, nem jött meg...

2021. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezektől a kérdésektől kifekszem, komolyan. És napi 10 ilyet látni. Mensi görcsök, mellfeszülés, émelygés (a kedvencem, kb még beágyazódás sincs, de már émelyeg). A fele tünet csak bebeszélés, a másik meg bármi lehet. Majd ha késik, vagy nagyon max 1-2 nappal előtte lehet tesztelni. De inkább akkor, ha késik. Ja, és tapasztalatra vagy kíváncsi: nos, akkor is görcsöltem pár nappal a nemvárt előtt mikor terhes voltam, és amúgy a mensi előtt is mindig. Szóval az nem jelent semmit.
2021. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!