Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon megint csak beleélem...

Vajon megint csak beleélem magam? Nekem szombat-vasárnap-hétfő és még ma is szúrkál az alhasam illetve a melleim is fájnak hol az egyik hol a másik. Elvileg a hétvégén volt a beágyazódás.25. én volt a peteérésem akkor voltunk együtt férjemmel.

Figyelt kérdés
nagyon nagyon szeretnénk már babát, illetve vasárnap 2x is előfordult hogy elöntött a melegség és a jóérzés majd rámjött a sírhatnék,de ennek nem biztos hogy köze van hozzá. reménykedem hogy most talán összejöhetett. Én október 8.ra nem várom.

2016. okt. 4. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Ne éld bele magad, akármi lehet! Igazából a normál ciklusban is a hormonváltozások miatt mindez normális, egy babás ciklus meg eddig nem is tér el a nem babástól, mivel ugye HCG csak kicsivel nemvárt előtt kezd termelődni és eleinte olyan alacsony a szintje, hogy a nők nagy része úgy se vesz észre belőle semmit.
2016. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en is 8-ra nem varom 25-en remelem minden jol alakult nalunk is ;)
2016. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na milyen kicsi a vilàg :) mindenképpen jelezz hogy lett-e baba :)
2016. okt. 4. 21:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előző kommentelőnek is nagyon köszönöm várok azért tovàbbi válaszokat.
2016. okt. 4. 21:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel tejfehér folyás jelentkezett... ez is egy jel?
2016. okt. 5. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az ember mindent jelnek vesz, ezzel én is így voltam.

Holnap már lőhetsz egy tesztet. Nekem a facelle egyértelműen mutatta a babát két nappal a nemvárt előtt.

Drukkolok!

2016. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz :) ilyenkor mindent annak érzünk :) á most már kovárom a szombatot :)
2016. okt. 5. 18:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Menstruáció késik szombaton kellett volna megjönnie, azóta amit érzek most derék fájás volt pillanatnyi szédülés illetve mintha felfáztam volna de nincs égő csípő érzés pisilésnèl voltam már felfàzva az ennél durvàbb volt. Tegnap reggeli első vizeletből teszt negatív :( ne remènykedjek?
2016. okt. 10. 13:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Illetve tegnap egész nap fàjt a köldököm körül a hasam főleg ha ültem
2016. okt. 10. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, addig reménykedhetsz :))

Biztos vagy a peteérésed dátumában?

2016. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!