Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naponta vagy kétnaponta szex?...

Naponta vagy kétnaponta szex? Kinek hogy sikerült? És mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Mi a párommal szinte minden nap szeretkezünk,de nem csak a baba miatt.Ez nehezítheti a teherbeesést?
2010. aug. 31. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi másfél évig próbálkoztunk.

Volt pár hónap hogy figyletem petérés stb... mi hetente 1-2x az élvezet kedv´´ert szeremeskedtünk.


aztán jött egy idöszak mikor sok dolog jött, ünnepek stb... és 4 hét alatt nem is volt csak 1x egy kb 5 perces együttlétre idönk (utazás vendégek stb...) és ebböl lettem terhes.


vagy is mindetgy mennyit csinálod, mikor és hogyan a lényeg hogy pont akkor mikor az megfelelö, de ezt szerintem kiszámítani nem lehet.

2010. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamennyire csatlakozom az előttem szólóhoz.Mi fél évet próbálkoztunk a babával,sikertelenül,naponta,kétnaponta voltunk együtt,semmi.Számolgattam,irkáltam,összevissza görcsöltem,h na most kell gyorsan,most jó lesz.Hát nem.Aztán elkezdtük felújítani a házat,itt voltak rokonok,nem tudtunk együtt lenni,csak egyszer-kétszer.Nemvárt napján pozi lett a tesztem.Szóval tényleg az időzítésen múlik.Kb.középidőben voltunk akkor együtt.Arra azért figyeltem.... sutyiba... :)

Sok sikert Nektek is.

12h km

2010. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a párod spermája (amit nem tudhatsz)akkor naponta,és összejöhet,ha nem akkor kétnaponta
2010. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónap próbálkozás után a dokim javasolta, hogy a peteérés előtt 4-5 napig semmi szex, mert rontja a minőséget. Be is tartottuk, elsőre nem sikerült. Következő hónapban kicsit csalós volt az ovulációs teszt, meg amúgy sem bírok ki 5 napot, így már peteérés előtt 3 nappal szexeltünk, minden nap, meg peteéréskor is, többször. És így sikerült. :) Szóval végül nem a dokinak lett igaza.
2010. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ez volt az első hónapunk és tegnap + lett a teszt!!!

Mi együtt voltunk a pé előtt és után szinte minden nap és volt, hogy 2-szer is. Férjem nagyon akarta a babát én még nem tudtam, ezért csaltam ki a közép időt és szünetet tartottam a szexben. Nagyon örülök a babának, ő már a 4. babánk lesz. Mi élvezetből voltunk együtt

és nem a baba projekt kedvéért. Szerintem ez nagyon fontos!! Neked is + tesztet kívánok!

2010. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!