Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött össze a...

Mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1 év kereken.
2021. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Első próbálkozásra, de előtte volt egy 3 hónap rákészülés leálltam a tablettáról átálltunk gumira, egészségesebben kajáltunk, vitaminok, több sport ilyesmi.
2021. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 az életmód váltás nálunk is azonnal megvolt. Nálunk nem hozott csodát. Abban a hónapban, mikor megfogant, kifejezetten egészségtelenebbül ettünk - gyorskaja -, mint az 1 év alatt. Van, akinek segít. Nálunk se vitamin, se életmód, se sport nem hozta hamarabb.
2021. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3

Az életmód váltás nem azért kell hogy hamarabb sikerüljön, a baba érdeke, hogy legyen egy kis rákészülés, csak azért írtam oda, hogy az elsőre sikerült dolognak azért volt előkészülete. Nálunk szerintem inkább az segített, hogy nem voltunk rágörcsölve, igazából úgy voltunk mi is hogy biztos kell majd idő neki mert az ismeretségbe sok ilyen sztori volt, meg volt akinek nem is jött össze természetes úton, szóval esélytelek nyugalmával vágtunk bele, aztán meglepődtünk hogy elsőre sikerült.

2021. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Az első nem tervezett volt, egyszer nem védekeztünk, a 2. tervezett volt, a saccolt peteérés napján voltunk együtt 2x, 2v3 nap múlva 1x aztán már a pozitív teszt jött
2021. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első rögtön, de elvetéltem 11 hetesen. Utána 1 évre rá. Ennyi kellett a szervezetemnek, hogy kiheverje a vetélést.
2021. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A harmadik hónapban már nem jött meg, de két héttel később elment. 14 hónappal később estem újra teherbe.
2021. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy év és minden leletem tökéletes volt.
2021. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első próbálkozásra, de 7 hetesen elvetéltem.

Ez a 4.hónap próbálkozás

2021. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Az első kettő azonnal, ( lányok ) ahogy úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba.

A 3. 14 hónapot vártunk rá.

Az utolsó hónapban amikor én már elengedtem a dolgot, akkor páromnak új munkahelye lett, és abban a hónapban 2x voltunk együtt úgy hogy baba lehessen belőle. A második aktusbol fogant ami az esedékes mensi előtt pár nappal volt.

Naaagyon meglepődtünk :) ( kisfiú lesz, dec.23.ra vagyok kiírva :) )

2021. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!