Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fèrjemmel már nagyon szeretnénk kisbabát. Hét vége felé, vagy jövőhét elején lenne a nemvárt. A melleim szerintem nőttek, de nem olyan érzékenyek, kicsit bővebb hüvelyi folyásom is van, illetve nagyon gyenge, mensi görcs szerű alhasi fájdalom. A ciklusom tökéletes, mindig ugyanannyi napra jön meg a menstruációm.



2021. szept. 20. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vérzés kimaradás előtt semmi nem utal terhességre.
2021. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A terhesség jele az, hogy nem jön meg a menstruációd, és utána produkálsz egy pozitív tesztet.

Semmi más nem tekinthető biztos jelnek.

Ha nőttek a melleid, az meg csak a hízás jele lehet maximum.

Ha pedig "tökéletes" a ciklusod és mindig ugyanannyi napra jön meg a menstruációd, akkor mi az, hogy a hét vége felé vagy a jövő hét elején lenne a nemvárt. Akkor napra pontosan kell tudnod, hogy mikor van a nemvárt.

2021. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

27-e lenne a nemvárt.

Hízás nem hiszem, 2 hét alatt nem híztam meg, meg amúgy sem vagyok olyan típus.

Na de mindegy is, hétfőn kiderül :)

2021. szept. 20. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen koran nem nő meg a mell🤦‍♀️
2021. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
2 hét alatt a melleid tuti nem nőttek meg egy esetleg lassan kezdődő terhességtől...
2021. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra gondoltam, hogy 2 kosárméretet nőtt…akkor úgy fogalmazok, hogy teltebb, nagyobbnak tűnik. Mint menstruáció előtt, de az nem szokott ilyen koràn jelentkezni nálam.
2021. szept. 20. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Hm , nekem hasonlò tüneteim voltak :) duzzadt mellek ,enyhe menszigörcs szerü valami és haspuffadàs. Azt hittem a szokàsos pms ,és mivel a menstruàciòm mindig òramü pontossàggal jelentkezett ,egy nap késés utàn màr vettem tesztet ,ami szépen ki is mutatta az akkor még korai terhességet . :) Remélem te is hasonlò örömök elé nézel !!
2021. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is hasonló tünetek voltak menszesz elött 4-5 nappal,bővebb folyásom lett,sőt betétet is használtam,mert rengeteg volt,érzékenyebb lett a mellem, mint általában minden menszesz elött,de 1 nap késés után szép pozit teszteltem

Mielöbbi pozitív tesztet kívánok

2021. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es és 8-as, a pozitív válaszotokat! :)


Jól esik ilyeneket is olvasni, még ha nem is lesz most kisbaba, azért reménykedni lehet.

2021. szept. 20. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből sokra nem lehet következtetni. A saját példámon keresztül hadd érzékeltessem, miért nem. Nekem általában teltebbek voltak a melleim a ciklusom teljes második felében. Néha olyan is volt, hogy egyáltalán nem éreztem semmit rajtuk. Kétszer estem teherbe, az egyik alkalommal feszült a mellem már a késés előtt, ahogy egy normál menstruációs ciklusban, a másik alkalommal pedig csak a nemvárt után kezdett.
2021. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!