Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhesség jelei, vagy...

Ezek a terhesség jelei, vagy vetélés jelei, mehen kivuli terhesség jele, vagy valami mas problema?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menstruációm, de nem normalisan, nem olyan sok, nem suru, es rozsaszines. Viszont nagyon durván gorcsolok. Lehetek terhes? Sajnos a baratom valasza az volt h lehet hogy direkt nem vigyázott. Es akkor hozza kell koltoznom, stb. Nőgyógyászhoz idopontot kell kernem, illetve tesztelni is csak a "menstruációm" utan tudok. Viszont addig szeretnem magam lenyugtatni valahogy

2021. júl. 3. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A menstruáció olykor járhat erősebb görcsöléssel. Most ráadásul még az időjárás is rátesz egy nagy lapáttal, illetve ha jól értem, akkor benne volt a pakliban, hogy esetleg valami lesz.


Nem hinném, hogy vetélés. De ha nagyon félsz, vagy túl erősnek érzed a menstruációt, akkor menj be ügyeletre inkább. Ott megvizsgálnak és megnyugtatnak majd, hogy semmi gond nincsen.

2021. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, annyi még, hogy szerintem hagyd ott ezt a pasit, mert ez az egész, meg amúgy egy párkapcsolat, rohadtul nem így működik, ahogy ő azt elgondolja.
2021. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, igy benne volt a pakliban hogy lehet valami belőle. Viszont a menstruáció színe miatt bizonytalanokat el.

Ha terhes lettem, es tenyleg szándékos volt akkor eleg nagyot csalodtam a baratomban. Holnap ulunk le beszélni. Szerintem o kapuzárási panikos, vagy mas elképzelésem nincs

2021. júl. 3. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendesen védekeztetek volna, akkor nem a pasid pillanatnyi hangulatán mulna, hogy teherbe esel-e. Ha kiveszi akkor is összejöhet a terhesség. Úgyhogy szerintem nem csak rá kellene haragudnod.
2021. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, sajat hibam is, sajnos
2021. júl. 3. 23:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Na úgy nez ki, hogy rendesen megjött. De azért hétfőn teszt es időpont nőgyógyászhoz.

Van valakinek valami tapasztalata a rezgyonggyel?

2021. júl. 4. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakítani is érdemes lenne ezzel a csávóval, mindenképp.

Nem tudok semmit sajnos erről a rézgyöngyről, de kíváncsivá tettél. Arra lennék kíváncsi, hogy ezeknél a fogamzásgátlóknál hová lesz a réz miután kifejtette a hatását, de erről egy szót sem találtam. Ha valaki esetleg tudja... :) Köszi

2021. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk hogyan tovabb. A bizalmamat elvesztette.


Nem tudom sajnos. Megkerdezem a nőgyógyásztól ha ott leszek o biztosan tobbet tud.

2021. júl. 4. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!