Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 napja késik a menstruációm,...

20 napja késik a menstruációm, 2 tesztet csináltam mindkettő negatív. Van esély rá hogy terhesség miatt nem jön meg? Orvoshoz 2 hét múlva megyek.

Figyelt kérdés
Egyébként Lily tesztet csináltam,internetről rendeltem. Ez jó fajta teszt?Vagy vegyek másik félét és teszteljek újra?
2021. szept. 24. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel a késés után teszteltél? Ha mostanában, és 10-15-20 nap késésnél negatív a teszt, akkor szinte teljesen kizárható a terhesség.
2021. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek 9 nap késés után,utána 14.nap.
2021. szept. 24. 13:40
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nincs értelme már tesztet csinálnom? Várjam meg mit mond az orvos?
2021. szept. 24. 13:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizart. Nekem pl petefeszek ciszta okozott egyszer kesest.
2021. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Menstruáció szerű fájdalmaim is voltak pár napja. Akkor azt hittem meg fog jönni,de azóta sem.
2021. szept. 24. 13:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál esetleg oltást? Nekem attól 2 menstruáció maradt ki
2021. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is kimaradt, pont mentem éves szűrésre, mondtam a dokinál, aki annyit mondott, ez normális, ha a következő is kimarad menjek vissza. Többé nem maradt ki, csak amikor terhes lettem.
2021. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oltástól biztos nem,mert még májusban kaptam. És eddig pontos volt a menstruációm. Most nem tudom mi lehet.
2021. szept. 24. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbálj meg egy másik típusú tesztet, hátha csak valami gagyid van, ami semmire nem jó.
2021. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de terhesség esetén mutatná már nem várt napján. Nekem 3 mensi maradt ki, elmentem dokihoz és csak lenullázódott a peteérésem. Covid miatt nem sikerült hamarabb dokihoz menni, de utána két napra rá meg is jött...belül reméltem baba lesz, de közbe tudtam, hogy kizárt mert már van gyermekem és vele korán pozi lett.


Iszonyat ritka az akinek nem választódik ki a vizeletbe a hcg, de nekik soha. Tehát egy terhességnél sem. Ilyenkor a vérvétel a jó az soha nem tud hazudni. Ha bizonytalan vagy menj vérvételre. Alap esetben 2 hét késésnél elmaradt a peteérés.... egyszer majd megjön. A terhesség 16 nappal ovu után 100%-ra kimutatható ami gyakorlatilag maximum 2 nap késést jelent. Az meg azért elég nagy véletlen lenne, ha pont most több mint két hetet csúszott volna az ovud és terhes is lennél és csak pár nap múlva derülne ki. Lássuk be erre az esély a nullához közelít. Próbáld elengedni, lehet pszixhés alapon se akar megjönni. Vérvétel vagy doki, ha a kövi mensi se jelentkezne.

2021. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!