Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok hasonló helyzetben?

Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma megjött a menstruációm . Mindig vérrel szokott kezdödni ma nagyon sok barna jött . Progeszteronhiányra nem gondolok mert múlthéten voltam teljes női kivizsgáláson mert babát akarunk és rendben volt ,de én mégis ideges vagyok hogy miért jött barna . A nőgyogyászom azt mondta nem mindig lehet ez baj főleg ha csak 1-2x történik .

Ha volt ilyen problémátok ,szívesen "meghallgatnám"



2021. szept. 24. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy gond. Főként mivel nemrég kivizsgáltak, és nem találtak gondot. Valamiért gyengébb most az első napod, és így már ilyen, mikor "eléd kerül". Próbálj pihenni, sok folyadék, esetleg vas tartalmú pezsgőtabi. Minden rendben lesz. ;-)
2021. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2021. szept. 24. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első próbálkozós hónapban volt barnázás pedig előtte soha. 5 napig épphogy jött 1 1 csepp. Elmentem én is vérvételre. Progi szintem szuper. Vagy a próbálkozás zavart be, vagy lehet megindult valami csak nem tapadt meg😕 (voltak terhességre utaló tüneteim). Azóta sem barnáztam így hogy napokig csak max az első nap volt barna és utána beindult. Sajnos a barna is vér csak megalvadt. Várandósságra nagyon ritkán utal. De ha progi szinted is jó és egyszeri alkalom akkor szerintem nem kell aggódnod 😊
2021. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen . Azóta sikerult a baba?
2021. szept. 25. 05:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Július elején barnáztam utána kövi ciklus 9.napjan voltam nőgyógyásznál, így csak utána lévő ciklusban volt a hormonális vérvétel, az előzőben. De nekem alapból elég kevés a menstruációm amúgy néha első vagy utolsó nap barna de több napos sosem volt ezen kívül. Most ma van kB peteérésem 😁 szóval dolgozunk az ügyön 😂 remélem 2 hét múlva már sikeres lesz😊

1 hét múlva meg megkapjuk párom spermavizsgálatának az eredményét😕 ha rossz lesz esetleg akkor legalább 1 hétig nem izgulok már, hanem elengedem a reményt... Nekem a TSH-m magasabb picivel, mint amennyit babához ajánlanak, de antiTPO-t kért a doki és 1 hónap múlva kontroll TSH hátha az étrendkiegészítőktől helyre áll és nem kell gyógyszer 😕

Nekem igazából már van egy gyermekem mástól 1 alkalomból osszejött, párommal első közös lenne ezért is vizsgáltattuk meg őt is.

Ti mióta próbálkoztok?

2021. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Juniustól
2021. szept. 25. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem ugyanakkor kezdtük 😊 lehet a próbálkozástól produkál furcsa dolgokat a testünk 🙂
2021. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira elvagyok keseredve néha ugy érzem nekem nem lehet babám :(
2021. szept. 25. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is tartok tőle de nekem már van egy gyermekem csak más apától. Félek, hogy a páromnak nem lehet és azért nem jön a baba. Kisfiam apjával 1x próbálkoztunk összesen és egyből összejött most meg hiába pedig minden másnap együtt vagyunk 😕
2021. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az igen nem semmi de szerencsés voltál. Én még nem hiszem hogy elmegyünk sperma vizsgálatra de már nagyon szomorű vagyok
2021. szept. 25. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!