Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bíthatok az ovulációs tesztben...

Bíthatok az ovulációs tesztben? A vizeletben később jelenik meg az lh hormon, így késve mutathatj a teszt?

Figyelt kérdés
Mennyire hisztek ebben? Lehet hogy várunk a pozi teszt előtt 3-4 napot, mert nekem is ajánlotta ezt a doki és lemaradunk róla, ha csak a pozitív napokon vagyunk együtt először..
2010. szept. 1. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüszőrepedést az Lh hormon megemelkedett szintje váltja ki. Nem jelenik meg késve a vizeletben. Nem tudom, ki terjeszti ezt a marhaságot. Amiko a teszt pozitívra vált, akkor 36-48 órán belül, de többnyire már másnap reggel bekövetkezik a tüszőrepedés. Ha vártok 3-4 napot, akkor lekésitek a petét, és nem lesz baba.
2010. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy mennyire hiszek ebbe? Semennyire nem kell hinnem, ugyanis tapasztalom. Én egyszerre mérem a hőmet, figyelem a nyákomat, a méhszájama, és ovutesztelek. Előbb a babáért (a 3. ciklusban sikerült, az első negatív napon fogant), most meg, szoptatás alatt hormonmentesen védekezünk a módszerrel, és sikeresen. A teszt stabilan jelzi, hogy mikor van tüszőrepedésem, pedig "csak" olcsó, vaterás teszt.
2010. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy kicsit később jelenik meg a vizeletben, de a pozitív nem azt jelenti, hogy akkor van, az LH csúcs tüszőrepedés előtt van, nem vele egy időben. Után következik be, kinek hamarabb, kinek később. SZóval a pozitív napon nem hinném, hogy lekésitek, ráadásul, ha kiszabadul, még egy fél vagy egy napig is megtermékenyíthető a petesejt.
2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!