Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes ha...

Henriett22 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes ha csak megszakított együttlét volt?

Figyelt kérdés

1 hete késik a menzeszem, csináltam már 3 tesztet a múlthéten egyet és most kettőt.A párommal aug.12.e körül voltunk együtt. nagyon éhes vagyok az utóbbi 1 hétben, és ha eszem az csak 1-2 órára csillapítja az éhség érzetemet.

hányinger hányás szédülés nem volt még eddig, nem jelentkezett, csak fáradt vagyok és éhes. viszont az alhasam fel van puffadva ha egy picit megnyomom egy picikét kemény.ez mi lehet? természetesen elmegyek jövőhéten a nőgyógyászomhoz.csak félek. 8 hónapja szültem, lehetséges hogy a terhességem miatt van?


2010. szept. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

a megszakításos módszer nem a legmegbízhatóbb.

a tesztek negatívak lettek?

2010. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mind a 3 negatív lett.
2010. szept. 1. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 2 gyermekem is ezzel a "módszerrel" született, és lehetséges, hogy most várom a 3. gyermeket, ennek a fogamzásgátlási módnak köszönhetően. Tehát: lehetsz terhes.
2010. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elpfordulhat,hogy babát vársz,bár azért a 3 teszt közül valamelyik biztosan kimutatta volna ha csak halványan is.

bár hallottam már olyat,hogy csak a 6.hét után lett halvány a második csík.

2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.
2010. szept. 1. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony lehet terhesség.Már szültél 1x.Ha nem szeretnél még babát miért nem védekeztek??Tabi,óvszer??

A megszakításos szex nem védekezés!!!!

2010. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem van olyan ismerősöm, aki így lett terhes, valamint az orvos is azt mondta nekem, hogy nagyon nagy esély van rá így is.
2010. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma reggel megjött a menzeszem.
2010. szept. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!