Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11,13,14.napon voltunk együtt,...

11,13,14.napon voltunk együtt,mennyi esély van a babára?

Figyelt kérdés

13-14-15.nap szokott lenni az ovum.Elozo honapban volt egy kemiai terhessegem,mennyi esely van ebben a honapban a babara?

Most kezdem majd el inni a palastfu teat,azt mondjak az segiti a beagyazodast


2021. okt. 1. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2021. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kémiai utáni hónapban nekem megmaradt a baba. Nem kellett semmit iszogatnom. Úgyhogy van esély, persze. Hogy mennyi, azt nem fogja tudni senki megmondani.
2021. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2021. okt. 1. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden hónapban ha jókor vagytok együtt kB 15-20%

Mi eddig 2 hónapban a maradék 80-85%-ban voltunk.

Remélem ez a hónap sikeres lesz Nektek is és Nekünk is😊

2021. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mi vajon az oka annak hogy jokor van egyutt a parjaval valaki es megsem sikerul a baba?Mi az oka hogy egyik honapban nem sikerul masikban igen?Mitol fugghet?Ez engem mindig is erdekelt,h miert pont az a honap
2021. okt. 1. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.... Bárcsak tudnám. Első gyermekem egyetlen egy alkalomból fogant. Naptár szerinti peteérés előtti nap. Hogy akkor volt e tényleg nem tudom mert őszintén nem is figyeltem. Csak már nem jött meg 😁

Tesó meg nem akar jönni igaz ez a 3.honap. Volt hormonális vérvételem. Vitamint szedek fél eve

2021. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs egészségügyi probléma is nagyon sok összetevős ez. Annak a petesejtnek pont el kell indulnia, pont jó helyen kell lennie, pont jelen kell lennie A hímivarsejtnek hozzá, ami győzedelmeskedik, stb.

Azt mondják ha minden rendben is kb. 25% az esélye a teherbeesésnek.

Egyébként nem tudom ki mennyire hisz benne, szerintem ez kicsit "felsőbb szinteken" is értelmezhető. Egyszerűen lehet még valami gát, ami miatt tudat alatt nem is akarja annyira ezt még a pár, esetleg az ember sorsra rendel még mást. Valaki hisz ebben, valaki nem. Én hiszek. Hiszem azt, hogy a lélek választ ki magának. Ő pedig majd akkor fog érkezni, amikor érkezik. Ezt nem lehet sürgetni.

2021. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beus04 válasza:
Sziasztok, új vagyok még itt. A 4-től szeretném kérdezni a hormonális vérvételből milyen eredményeid jöttek ki? Sajnos mi is több mint 1 éve probálkozunk sikertelnül... kb 3 hónapja derült ki hogy a TSH értékem magas. Most 3 hónapja L Thiroxin kell szednem ami le is hozta az értékem. De már nagyon elvagyok keseredve 😞
2021. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent en is ugy gondolom hogy a lelek valaszt.A kislanyomat anno megalmodtam.Es olyan volt es ugy nezett ki mint almomban.Mikor kiderult h terhes vagyok mondtam az orvosnak hogy kislany lesz.Es a 12.heten kiderult hogy igazam lett :)
2021. okt. 1. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as. A TSH nekem is kicsit magasabb volt akkor, 3,36. Előtte 3 hónappal 2,77 volt. Gyógyszert még nem kaptam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez az én kérdésem itt vannak az értékeim 🙂

2021. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!