Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességi jelek mik...

Első terhességi jelek mik voltak nálatok? Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom már sokan feltettek hasonló kérdést de sajnos én nem merem bele élni magam. Tavaly volt egy terhességem azt egyből megéreztem. Akkor a nem várt napjától nagyon görcsöltem és a melleim is nagyon fájtak.Az a baba sajnos nem maradt meg. Most csak néha enyhe görcsök vannak pedig 2 napja azt hittem meg is jön de semmi azóta sem. A melleim enyhén néha fájdogál de nem vészes. A nemvárt napja előtt haspuffadasom volt úgy mint szokott még ment is a hasam biztos voltam benne, hogy megjön de eddig nem úgyhogy bízom benne nem is fog és baba lesz. Szerintetek van rá esély? KB 3 napja késik de még nem szeretnék tesztelni. Ha járt már így valaki az írjon legyen szíves. A negatív kommentekbol nem kérek.
2021. okt. 2. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez annyira kétesélyes. Megértem, nem szeretnél csalódni. De egyet jól jegyezz meg, nem minden terhesség egyforma. Te is változtál azóta.

Mikor tervezel tesztelni?

2021. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Pedig csak a teszt mondja meg a tutit.

Volt olyan hogy tethesség volt, múlthóba meg nem ilyen tünetekkel.

2021. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Esély mindig van. Várj még par napot és utána tesztelj.
2021. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj, az tud tutit mondani. Ezek önmagukban lehetnek PMS tünetek is simán.
2021. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem jött meg, pozitív lett a teszt, ennyi. Növekedett a hasam, mozgott a baba, aztán szülés előtt 2 héttel elefántra vizesedtek a lábaim és szülésig úgy is maradtak
2021. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, nem rosszindulatból... De ha nem mersz tesztelni, itt meg megkérdezed, annak nem sok értelme van. Mi nem látjuk mi zajlik benned. Már simán tesztelhetsz, aztán kiderül.
2021. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg. Mindegyikkel ez volt az első és az utolsó is a pocakom méretét és a gyerekek mozgását leszámítva.
2021. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyél clearblue tesztet. Az tuti kimutatja így 3 nappal a nem várt után is.

Szorítok!!!

2021. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt a megszokott, mindig jelentkező PMS tüneteim voltak, amik folytatódtak tovább azután, hogy kimaradt a vérzés. Csak egy kilátásban lévő vizsgálat miatt teszteltem, ami így elmaradt. Különben egy hét késésig észre se vettem volna a különbséget - változó ciklushossz miatt.
2021. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tesztelni csak 1 hét múlva szeretnék ha addigra sem jön meg, viszont éjszakás voltam és most úgy keltem, hogy fáj a torkom és folyik az orrom is. Lehet megfázás és azért késik csak. De bízom benne baba lesz és semmi probléma nem lesz most. Páromnak még nem mondtam ő nagyon szeretné és nem akarom, hogy bele élje magát.
2021. okt. 2. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!