Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek tünete volt a sűrű...

Akinek tünete volt a sűrű pisilés, mennyire volt sűrű, naponta kb hányszor kellett és volt hogy alig jött?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nappal nem tűnt fel, viszont éjjel kb 3 éves korom óta nem keltem fel emiatt, koraterhesen meg legalább 3x.
2021. okt. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka ki kellett mennem kétszer is eleinte. Sosem akkora mennyiség miatt, amit tényleg ne lehetne visszatartani... Egyébként olyasmi volt, mint amikor felfázok és sokat iszom. Csak nem csíp, nem fáj. Egyszerűen csak állandóan pisilnem kell és szakaszosan jön. De ezt értsd úgy, hogy ha szerintem egésznap a wc-n ülnék és szabad utat adnék, akkor 5 percenként lenne utánpótlás, ami távozna. :D

Mondjuk én amúgyis sokat pisilős vagyok, úgyhogy meg sem lepődtem.

2021. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!9 hetes terhes vagyok és kb. a 6. héttől minden egyes éjjel fel kell kelnem minimum 2x.Nem terhesen sosem keltem fel emiatt.
2021. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is éjszaka jött elő. Minden éjjel legalább 1x, előtte csak alkalmanként kellett kimennem, most minden éjjel. 25 hetes vagyok, de ez már relatíve az elejétől jelen van.
2021. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy természetes tünet, hiszen a méh tágul, nő a súlya, a belső szervek elkezdenek arrébb vándorolni, hogy legyen hely a magzatnak, és nyomja a hólyagot.
2021. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Meton ***** válasza:
54%

A pisilés főleg az elfogyasztott folyadék mennyiségétől függ. Úgy fél liter tud egyszerre távozni. Ha csak 1-2 deci jön, akkor valami irritálja a húgyhólyagot. Erre lehet gyógyszereket kapni. A stressz is vizelési ingert okozhat.

Én óránként járok wc-re, éjszaka kicsit ritkábban, de ez nagyban függ az elfogyasztott folyadék mennyiségétől. Ami bemegy, annak ki is kell jönni. Kis odafigyeléssel be tudod állítani, milyen sűrűn járj wc-re. Visszatartani amúgy nem célszerű. De ha figyelsz rá, hogy mikor és mennyi folyadékot veszel magadhoz, azzal jól tudod a vizelést szabályozni.

2021. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hogy nyugodtan alhass, üres legyen az alhas!"

Terhesen persze nem üres, sőt... Jó egészséget kívánok mindenesetre mindkettőtöknek! :)

2021. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!