Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi szerű fájdalom napi2-3...

Mensi szerű fájdalom napi2-3 szor, sűrű pisilés, és késztetés nagydologra, haskeményedés2-3szor naponta, és orvos által nézett nyiló méhszáj 3200-ről 2100-re.3 hetet jósolt még hátra, napi 3*1 magnét. Ezek a tünetek már őt igazolják? 34h km

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Te, ne ijesztgess! Velem ugyanez van csak 3 hete megrövidült méhnyakkal... fájó derékkal... Csak szerdán megyek dokihoz. 35 hetes

Bár lehet annyira nem is nyugtalanító hogy esetleg picit hamarabb jön. Nálad a 37. héten valószinűleg nem lenne már gond.

2009. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább engem ne ijesztgess, mert nálam is pont ugyanezek vannak, a méhnyakam is már nagyon meg van rövidülve, de még csak 32 hetes vagyok. :)

Úgy gondolom az előző terhességemből kiindulva, hogy ha olyan vészes lenne a dolog, akkor több magnéziumot rendelt volna el, mert a MagneB6-ből a napi 3x1 átlagos dózis. Nekem 6x4-et kellett szednem anno. Ha a doki 3 hetet mond, akkor biztos van még annyi. A méhszáj miatt ne aggódj, én harmadik szülő nőként eleve így indítottam, a dokim szerint többedik szülőknél ez lehet normál állapot is.

A késztetés nagy dologra, a keményedések és jóslófájások miatt van.

A magnéziumon, pihenésen, felpolcolt lábakon kívül sok mindent nem tehetsz, de a babád már elég fejlett ahhoz, hogy semmi baj ne legyen vele!

Könnyű szülést!

2009. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Én nem bánom ha csak ennyivel jön elöbb(3 hét)Már ugyis kicsit nehéz a testem, meg a pocakom.És persze nagyon várom a kislányunkat. a lányok elöbb jönnek, nem?Könnyű szülést nektek is...
2009. okt. 10. 14:14
 4/4 nini24 ***** válasza:

Szia!

megkérdezhetem, mikorra szültél? Köszi!

32 heteske

2010. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!