Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 13.napja hogy nem menstru...

123466 kérdése:

Ez a 13.napja hogy nem menstrualok 3negativ teszt. Van mar egy 10honapos lanyom de ha jonne a baba nem lenne gond. Ebbol lehet meg terhesseg vagy valami problema allhat inkabb a hatterbe?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy bármilyen probléma lenne. Nem írtad, hogy a gyerek születése után mikor kezdtél menstruálni, mikor jött meg először, azóta milyen hosszúak a cikusok. Kell idő a szervezetnek, hormonoknak, hogy a szülés után visszaálljanak. Lehet, hogy csak szimplán késik, kimarad vagy még nem is állt be.
2021. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azaz igazsag hogy nekem majdnem hogy egybol beallt. Elso 2 honapba jott meg 35napra de amugy nekem nem 28 hanem 30napra kb szokott megjonni par nap elteres talan. De azer 13nap nem volt még miota megszuletett a lanyom
2021. okt. 9. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Szoptatsz esetleg?
2021. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom h ettol is bezavarhat csak ugye eddig nem zavart be.
2021. okt. 9. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónapos korában jött meg először, egyből 30-32 napos ciklusokra beállt, aztán egyszer csak bumm, 45 napig semmi, de negatívak voltak a tesztjeim. Voltam orvosnál, csinált ultrahangot, semmi para, csak a szoptatás. Akármennyi ideje tűnik úgy, hogy jól működik, a szoptatás igenis bezavarhat.

De ha nagyon aggódsz, menj el orvoshoz, ő tud biztosat mondani.

2021. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jon meg jovohetig elmegyek nogyogyaszhoz. Koszonom a valaszokat
2021. okt. 9. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden bántás nélkül, de ha már van egy gyereked, tudhatnád, hogy ha 13 nap késésnél negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2021. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jo persze tudom en sejtem h nem vagyok az de sokan voltak mar ugy negativ teszt ellenere hogy megis csak varandosak voltak
2021. okt. 9. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem vagy varandos. Nekem is volt szoptatas mellett tobb het keses egyszer, pedig akkor mar tobb, mint 1,5 eve rendszeres volt a menzeszem.
2021. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neked az első terhességet is mutatta a teszt akkor a kövit is fogja mutatni. Tehát nem vagy terhes.


3 lehetőség van mikor a teszt nem mutatja.

- nem választódik ki a hcg a vizeletbe, mivel ez genetikai rendellenesség, soha nem lesz pozitív teszt... tehát ha már volt pozitív teszted, akkor ilyen nálad nincs

-nagy csomag netes teszt, hibás széria. Egy ismerősöm így járt... ezt pl könnyű kideríteni, ha másik fajta tesztet is próbál az ember.

-túl korai a teszt, mert később volt pé és még nem is késik. Ugye ezt csak akkor tudhatja az ember, ha figyeli pl lh teszttel az ovut.


Szóval vagy még nem késik és terhes leszel vagy nem vagy terhes. Én az utóbbira gondolnék.

2021. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!