Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy menstruálok, a...

Létezik hogy menstruálok, a teszt is negatív, de mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek hülyének már van egy fiam és ezért érzem azt hogy terhes vagyok mert tudom milyen érzés ha mozog.

3 hónapja voltunk úgy együtt a férjemmel hogy abból baba is lehet, de már azóta 2x is megjött és a mai teszt negatív. Eddig eszembe nem jutott volna hogy terhes vagyok. Azért csináltam tesztet mert tegnap este mozgást éreztem a hasamból. Olyat mint amikor megmozdul a baba. Tudom képtelenség, de volt valakinek így terhessége? Vagy már teljesen megőrültem... Nem igazán terveztük még tehát nem azért érzem mert beképzeltem. Csütörtökön megyek dokihoz de addig is kíváncsi lennék van e ilyen eset?


2017. nov. 12. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lennél terhes ha az együttlét óra 2-szer is menstruáltál és negatívak a tesztjeid?


Max bélmozgást éreztél, vagy megőrültél, de ez biztos nem gyerek.

2017. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Osztom az első véleményét. Illetve ha terhes lennél még akkor sem éreznél semmit a 14. héten.

Nem vagy terhes az tuti!

2017. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
én menstruálok és a 18. hétben vagyok. nekem is innen tűnt fel, hogy mocorog. 15 hetes voltam..
2017. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Kamu vagy utolsó!
2017. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan nem vagy terhes.

Nálam is előfordulnak bélmozgások, amik teljesen ugyanolyanok, mint annak idején a kisfiam mozgása. 7 éve szültem, nem tervezünk több gyereket, védekezünk is. Mégis szoktam olyanokat érezni, mint azok a bizonyos mozgások. De nem vagyok terhes.

2017. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az első gyerekemet 13 hetesen ereztem mozogni. Tudom hogy őrültségnek hangzik. Én magam sem akarom elhinni. Csak vártam hátha van olyan akinél ilyen volt. De csütörtökön minden kiderül.
2017. nov. 12. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Többször megjött vérzésnek, negatív teszteknek nem hiszel, de egy érzésnek ami a hasadból jött annak igen? :O


El ne mond ezt a dokinak mert körberöhög.

2017. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
kedves 4. nem kamu te nagyon okos. anyám is menstruált miközben terhes volt velem, és a testvéremmel szóval kérlek ne írj hülyeségeket, amiről nem tudsz semmit
2017. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem ilyet többször is, egyszer mirena mellett is. Ugye a menzeszem kimaradt a mirenától, és éreztem ezeket a kis mozgásokat a hasamban. Tudtam, hogy képtelenség, hogy terhes legyek, mivel a mirena nagyon megbízható fog.gatlo eszköz, de azért csináltam tesztet is. Termeszetesen negatív lett, aminek hittem. Hiszen ha mozog a baba, akkor már tuti kimutatja a teszt. :)
2017. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ideggyulladastol volt ilyen erzes a hasamban, teszteltem anno en is es a vegen a sebesz jott ra a dologra,es azt mondta eleg gyakori hogy aki mar volt terhes ehez hasonlitja.
2017. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!