Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni a fogantatás...

Lehet érezni a fogantatás utáni napokban a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjemmel 3 napja kezdtünk neki a babaprojektnek. Mára menstruációs-görcshöz hasonlító, ugyan nem kifejezetten fájdalmas, de folyamatosan húzó, kellemetlen érzés van az alhasi tájamon, kissé szédülök, álmos vagyok, és hőemelkedésem is van. Olvastam, hogy nagyon ritkán, de olykor érezhetik a nők a fogantatás utáni napokban a beágyazódás folyamatát, és erősen gyanakszom, hogy nálam is ez van épp. Tapasztalt valaki ilyet? Ez jót jelent, vagy még ne reménykedjek?

Előre is köszönöm!



2021. okt. 18. 11:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Ezen nem kellene 3 nappal az első védekezés nélkül tett aktus után gondolkodni! Ne szivasd saját magad, nagyon hosszú és problémás hónapok elé nézel, ha már most itt tartasz.

Ennyi idő alatt meg sem kezdődik a beágyazódás. Lehet, hogy a peteérést érzed.

2021. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
A pete kiszabadulásától a beágyazódásig 7-12 nap is eltelhet, így valószínűleg nem azt érzed. Hiszen, mint írod, 3 napja kezdtétek a próbálkozást :) azt hiszem, ehhez még nagyon korai lenne. A legtöbben nem is érzik egyáltalán a beágyazódást. Te valószínűleg a sárgatest működését érzed, termeli a progeszteront, biztos jó minőségű peteérésed volt! Figyeld magad, de ne megszállottan. :) sok sikert!
2021. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
3 nappal az aktus után még nincs beágyazódás. Itt max az agyad szórakozik veled, bebeszéled magadnak a tüneteket.
2021. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Azért a hőemelkedést, fejfájást, szédülést, hajfájást nehéz "bebeszélni", ezek egyértelmű tünetek, jelenleg kb mindjárt lefordulok a székről, sosem éreztem ilyet.

Semmiféle megszállottságról nincs szó, csak érdeklődtem a rosszullét lehetséges esetleges hátterével kapcsolatban. A második választ köszönöm, a sárgatestes dologra nem gondoltam.

2021. okt. 18. 12:09
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
De értsd már meg, hogy 3 nappal a próbálkozás után, fizikai képtelenség a beágyazódás🤦‍♀️ Ha megtörtént a megtermékenyülés, akkor még csak halad a méhed felé a megtermékenyitett petesejt. Ha egyáltalán megtörtént a peteérés 3 nappal ezelőtt.
2021. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ezt én értettem, szerintem a válaszomból nem az jött le, hogy nem fogtam fel, amit írtál... :) Csak leírtam, hogy hogy érzem magam, és emiatt tettem fel a kérdést, ami nyilván hiba volt. :) Szép napot.
2021. okt. 18. 12:14
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Azért a hőemelkedést, fejfájást, szédülést, hajfájást nehéz "bebeszélni"


előbb lesz influenza, mint beágyazódás.

2021. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Fel-fog-tam. :) Köszönöm a kedvességet. :)
2021. okt. 18. 12:28
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Engem kövezzetek meg..

Nálam aug.16án volt közép idő.

Viszont ovum pont 20án volt.

Aznap este jött pont haza a párom. Rögtön sikerült is. Majd 26.ikán olyan erős szúrást éreztem addig nem is agyaltam rajta. Na mondom most ért a kis cukorkám a helyére. Aztán mensi szerű görcseim voltak.

És igy is lett 11dpon már szép pozit teszteltem ma vagyunk kereken 10 heteske 🌸 szóval én meg éreztem.

2021. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
9-es, ott már eltelt 6 nap a szex és a szúrkálás érzése között. Nem 3.
2021. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!