Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni a fogantatás...

Lehet érezni a fogantatás utáni napokban a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjemmel 3 napja kezdtünk neki a babaprojektnek. Mára menstruációs-görcshöz hasonlító, ugyan nem kifejezetten fájdalmas, de folyamatosan húzó, kellemetlen érzés van az alhasi tájamon, kissé szédülök, álmos vagyok, és hőemelkedésem is van. Olvastam, hogy nagyon ritkán, de olykor érezhetik a nők a fogantatás utáni napokban a beágyazódás folyamatát, és erősen gyanakszom, hogy nálam is ez van épp. Tapasztalt valaki ilyet? Ez jót jelent, vagy még ne reménykedjek?

Előre is köszönöm!



2021. okt. 18. 11:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor én azt hiszem, hamarosan törlöm ezt... sajnálom, hogy az ember pusztán ártatlanul érdeklődik, és egyből kioktatás, negativitás, támadás, vita alakul ki. Rég alkalmaztam már a gyakorikérdéseket, hosszú idő után megtettem, ismét megbántam. Minden jót mindenkinek!
2021. okt. 18. 13:34
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
Siman lehet, én az aktus után 2 órával már hánytam szédültem és el is, aludtam. Ja. Nem.
2021. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az együttlét utáni pár napban, sajnos nem tudja esetlegesen a terhesség okozni a rosszulléted. Ténylegesen több időbe telik, amire a beágyazódás megtörténik és utána kezd a szervezeted hcg hormont termelni, amely már okozhat rosszullétet. A fent írt tüneteid okozhatják egy esetleges nátha vagy bármilyen kisebb fertőzés. A legérzékenyebb tesztek is az együttlét utáni 11. napon szoktak halványan pozitivitást mutatni. Amennyiben biztosra szeretnél majd menni, legalább a menstruációd kezdő napját várd meg a teszteléssel, vagy esetleg 2-3 nap késés után csináltass egy B-hcg vérvételt, az a legbiztosabb. Illetve túl korán ne menj majd orvoshoz, mert kb a 6. Hétig nem igazán fog látni semmit az orvos, és ne idegesítsd magad feleslegesen.
2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Illetve nem írtad, hogy a ciklusodban hol tartasz, amennyiben kb középidőben jársz, okozhatja a panaszaid a ovuláció is, amennyiben előtte is voltak pms tüneteid!
2021. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is van ismim, aki az 5-ik napon már érezte, hogy "terhes" és az volt. Első próba, első szex élesben és mondta is, hogy tudja, érzi, hogy megfogant. Úgy is volt.
2021. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Na lett baba?
2021. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!