Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor teszt ennyire nem...

A predictor teszt ennyire nem jó vagy inkább reggeli vizelettel jobb használni?

Figyelt kérdés
5 hetes lombikos terhes vagyok, vagy is most már 5+5. Az első uh-n csak petezsákot láttak, úgyhogy azért nem vagyok még nyugodt. Szerdán megyek uh-ra, gondoltam ellövöm a maradék teszteket, mindjárt feltöltöm. A felső 3-om 10-es teszt, az alsó 25-ös. Furcsa, hogy a predictor miért ilyen halvány a többihez képest?

2021. okt. 18. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2021. okt. 18. 13:10
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa, nekem is ilyen volt 🙂 vagyis, predictoron alig látszott, meg ennyire se mint neked, olyan telefon vakuval keresős volt, Facelle teszten meg előbb jött ki a kontroll csík mint a teszt, pedig egy pohárba mártottam mindkettőt 🙂


szépen látszik minden, lényeg hogy ott 2 csík 🙂

2021. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy legyen min aggódni, ne tesztelj, felesleges stressz. Tapasztalatbol mondom, vetelesem után mikor terhes lettem újra gyönyörű 2 erős csíkos tesztjeim voltak, de még orvosnál nem voltam mert korai lett volna, egyik nap rajottem maradt még egy tesztem, ellottem és fele olyan erős sem volt a terhes csík... Volt ott sírás rivas depresszió, aztán pár napra rá orvosnál gyönyörű embrió és szivhang szóval én megtanultam a saját bőrömön h nem kell tesztelni 😂
2021. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, ez ilyen :) Nyugalom.

Jól értem, hogy egy nap lőttél el 4 db terhességi tesztet?

2021. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy látszik én még nem tanultam meg :D reggeli vizeletből pár nappal ezelőtt erősebb volt a kontroll csík mint a teszt csík, ezért is lepődtem meg 😳 de mindegy, mert már úgy sem tudok többet tesztelni, lehet jobb is :D remélem szerdán előbukkan már.
2021. okt. 18. 13:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen🤣 most nemrég 1 vizeletből ezek maradtak meg :D
2021. okt. 18. 13:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem például soha nem a reggeli első vizeletem volt a legkoncentráltabb, hanem a délutániak. Mutathat így különböző erősségű csíkokat egy-egy teszt más-más alkalommal.

Szerintem most egy ideig ne vásárolj teszteket 🤣

Nem lehet megbízhatóan megállapítani egy terhesség életképességét stixek segítségével. Csak feleslegesen túráztatod magad. #4 voltam.

2021. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A predictort én kivonnám a forgalomból. Nekem akkor is lett ilyen vele, amikor nem voltam terhes :D

A többi szép erős, az a lényeg.

2021. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy amikor még idő előtt teszteltem vele, a reggeli első vizeletből napról napra erősödött, de mikor napközben csináltam akkor halványabb volt🤷‍♀️ aztán pár nappal ezelőtt amit szintén reggeli vizeletből csináltam, ott sokkal erősebb volt a teszt csíkom mint a kontroll csík és mivel maradt még 1 gondoltam megcsinálom, biztos voltam benne, hogy itt már lehet nem is fog látszani a teszt csík annyira erős lesz majd a pár nappal ezelőttiből kiindulva. Aztán nem így lett :D eléggé meglepődtem :D
2021. okt. 18. 14:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Fordítva írtam. Úgy értettem, hogy a kontroll csík nem fog látszani
2021. okt. 18. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!