Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor teszt ennyire nem...

A predictor teszt ennyire nem jó vagy inkább reggeli vizelettel jobb használni?

Figyelt kérdés
5 hetes lombikos terhes vagyok, vagy is most már 5+5. Az első uh-n csak petezsákot láttak, úgyhogy azért nem vagyok még nyugodt. Szerdán megyek uh-ra, gondoltam ellövöm a maradék teszteket, mindjárt feltöltöm. A felső 3-om 10-es teszt, az alsó 25-ös. Furcsa, hogy a predictor miért ilyen halvány a többihez képest?

2021. okt. 18. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen, hogy nem ez áll a használati útmutatóban:

"Pozitív eredmény esetén addig végezzen további teszteket, ameddig el nem bizonytalanodik."

2021. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, jogos... Be is fejeztem a tesztelést. Jobb is, hogy elfogyott :D
2021. okt. 18. 16:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a többi teszt ilyen szép erős (még az X epil is!-ha jól látom, az is van köztük), akkor valószínű ez a doboz Predictor egy rosszabb minőségű darab volt. Nekem az X-epil csinált amúgy ilyet, hogy pár nap késésnél viszonylag erős volt, 2 hét késés után meg olyan halvány lett, hogy alig láttam. Azt hittem, elhalt a terhesség, aztán már szívhang is volt aznap.
2021. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen a legalsó az x-epil :) na ugyen ezt gondoltam én is. Egészen a beültetés utáni 15.-ik napig szép erős tesztek voltak. Aztán csináltam egy predictort a 17. napon nem reggeli vizeletből és az elég halvány volt, na ott levert a víz, hogy akkor ez ennyi volt. Aztán csináltam 2-3 nappal később 25ös x-epilt az megint szép erős volt. Most meg megint ez. Tényleg nem szabad tesztelni ennyit, mert csak magát idegesíti az ember.
2021. okt. 19. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!