Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 5-6 nappal jobb...

Ovuláció után 5-6 nappal jobb petefeszek szurkalas jelezhet terhesseget?

Figyelt kérdés
Furcsa nyilaló érzés amikor sétalálok, tusszentek, vagy nagyobb mozdulatoknal jelentkezik. Mitől lehet ez?
2021. okt. 20. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mitől lehet, de terhességet nem jelez
2021. okt. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Cisztától pl.

Terhességet az jelez első körben, ha nem jön meg.

2021. okt. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. okt. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán. Lehet már korai pms, lehet ciszta vagy lehet, hogy nem iszol eleget.

Ha nem jön majd meg, na az már tünet lesz.

2021. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez már nem a terhességet, hanem magát a szülést jelenit, úgyhogy holnapra ne tervezz programot.


Figyelj, én értem, hogy nagyon szeretnél már babát. De hidd el, az semmi jóra nem vezet, ha állandóan, minden mozdulatban ennek a jeleit keresed. Próbálkozzatok, aztán ha nem jön meg aznap, mikor kellene, tesztelj. Hidd el, jobb a tudatlanságban lebegni addig, mint a jelek vadászásának és a korai tesztek eredményeinek a bizonytalanságában. Mert ha ne adj Isten hosszabb ideig nem jön össze a baba, ebbe így belekattansz.

2021. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is volt ilyen és nem voltam terhes.
2021. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még csak most van ovud.

Vagy ciszta okozza.

2021. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ezek azert vannak, mert figyeled önmagad es nagyobb figyelmet szentelsz kulonbozo tuneteknek. Én ugyanezt csináltam annó... ne keress ilyen tüneteket es semmi mást, mert ezek korabban is voltak csak nem erdekelt és nem vetted eszre, mert akkor nem kerestél terhestüneteket.

A petefeszkek folyamatosan dolgoznak, vagy tüszőt érlelnek, vagy ha terhesség van akkor sárgatest (ami progeszteront termel es megtartja a terhességet). Én amikor terhes lettem akkor is szurkálgatott még pár hétig, es amikor nem voltam terhes is minden hónapban ereztem valamit.

Inkabb vard meg a megfelelő időt és csinálj tesztet. De ne stresszeld magad...én ugyanezt csináltam és rájöttem hogy felesleges, mert volt hogy a testem is becsapott xy tünetekkel, ea mégse voltam terhes.

Fura ez, de így van. Pszichésen is figyelünk ilyesmikre.

2021. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valakinek hátha hasznos és hasonló cipőben jár,ma pozitívat teszteltem! 😊
2021. okt. 29. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálunk!


És már fel is vettük a hivatalos terhességi tünetek sorába az ovuláció utáni 5.-6. napon jelentkező jobb oldali petefészek szurkálást séta, tüsszentés és nagy mozdulatok alkalmával...

2021. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!