Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazodas után 3 nappal a...

Beágyazodas után 3 nappal a doki miért nem látott terhességet?

Figyelt kérdés
A tüszőrepedestől hány nap a beagyazodas?
2018. szept. 17. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

még 5.hetesen se jelentette ki a doki a terhességet! azt mondta ebből még bármi lehet...beágyazódás az kb. peteérés után 8nappal van + 3nap..még a menzeszed se maradt ki

honnan veszed,hogy tényleg terhes vagy?

2018. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rendszertelen a mensim és múlt héten alhasi panaszom volt, csak ebből gondoltam és bizok is benne.

Szerintem 4.-én volt az ovum...

2018. szept. 17. 12:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ha vélhetően 4.-én volt ovud, akkor szerda-csütörtök fele tesztelj, akkor már ki kell mutatnia

és, ha pozitív akkor ráérsz 7.héten orvoshoz menni, akkor már tutira lát embriót is és lesz szívhang is!

persze,ha addig nincs panaszod..akkor ráérsz később dokihoz menni

2018. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinal de meg nem látott semmit. Valószínű hogy túl picike?
2018. szept. 17. 12:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
7-8. hetnel elobb csak panasz eseten erdemes menni, miutan pozitiv lett a teszt, pl. verzes, vagy eros gorcsoles. 4-5. heten meg nem szokott latni semmit, beagyazodas utani 3. napon meg sok esetben a teszt sem pozitiv, honnan lathatna barmit is az orvos? Max felritkulast lathat, de azt is csak par nappal kesobb, illetve vastagodo mehnyalkahartyat, de terhesseget meg nem tud megallapitani ennyire koran.
2018. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan, max megvastagodott nyálkahártyát...de az még nem egyenlő a terhességgel

tesztelj a hétvége fele, és utána kb. 7 hét körül menj orvoshoz, ha pozitív

2018. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem mondta azt sem h látna vastagodast.

Köszi a válaszokat, lehet tényleg csak én kapkodom el, és lehet pont azok köze tartozom akiknél nem lát ilyen hamar semmit.

2018. szept. 17. 13:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Beágyazódás után 3 NAPPAL?!

Jó, hogy nem látott semmit. 5 hetesen is nagyon keresgélni szokták a petezsákot...

2018. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív már a teszted?


Beágyazódás után 3 nappal semmilyen orvos senkinél nem fog magzatot látni.

2018. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a menzesz előtti héten is megvastagodott mehnálkahártya van..

Ez a normális.. Mindek mondta volna?

Ez vagy leválik, vagy beleágyazódik(beleágazódott) a megtermekenyített petesejt..

2018. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!