Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn történt egy kis baki a...

Hétfőn történt egy kis baki a párom elment benemm de 24 órán belül bevettem az esemény utánnitabletát 5 ikén kell megjönnie lehetek terhes ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. De hátha nem.

Baki... 🤣

2021. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de ennek a kérdésnek mi értelme?

Vagy-vagy. Kiderül, ha megjön (vagy nem).

2021. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin miért nem tudja szinte senki leírni normálisan a dátumokat? Mi az, hogy 5ikén? Még ha azt írnád, hogy 5ödikén, azt mondom oké. Az is gáz, de egy fokkal jobb, mint az "ötikén". Meg ahogy látom a pontot meg a vesszőt sem ismered.
2021. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem az volt a kérdés, amit a 3-as írt, de tényleg nagyon nehéz úgy olvasni és értelmezni mondatokat, hogy minden egyben van. Leírod a kérdést, majd hangosan felolvasod. Ahol felviszed a hangsúlyt és levegőt veszel, oda nyomj egy vesszőt. Ahol leviszed, oda pontot. Ha a szám után pontot raksz, az lesz a “dik”, de ha kötőjelet is használsz, akkor a pont eltűnik. (de lehet, hogy ez változott 🤷🏽‍♀️)

5. = ötödik

5-én = ötödikén

2021. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy baki? Ha nem akarsz gyereket gondolom nem vagy olyan buta hogy egy pillanatra is magadba engeded gumi nélkül. Ha meg igen az nem baki az idiótaság
2021. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!