Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalta már valaki azt,...

Tapasztalta már valaki azt, hogy hiába szedi a fogamzásgátlót, a félidőben ugyanúgy görcsölget (mintha lenne ovuláció), több a hüvelyváladéka, megemelkedik a libidója?

Figyelt kérdés
Ugye a fogamzásgátló az ovulációt akadályozza meg. Akkor miért vannak ilyen tünetek? Évek óta szedem, hónapok óta tapasztalom ezen tüneteket magamon. A tavalyi éves rákszűrésen a nőgyógyász meglepődött, hogy fogamzásgátló mellett milyen vastag a réteg a méhfalon a ciklus közepén, először azt mondta, hogyha most lennék együtt a párommal, akkor teherbe is eshetnék, mire mondtam, hogy tabit szedek....Tapasztalatokra lennék kiváncsi, jövő héten ismét megyek orvoshoz, és rákérdezek.

2021. okt. 26. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát valószínű, ha a nőgyógyász utal arra, hogy terhes lehetsz (és te tudod, hogy nem kellene mert fogamzásgátlót szedsz) akkor nem végzi megfelelően a dolgát. Nem jó fajta lett választva, valami más probléma van. Ki kell vizsgálni mennyire hatásos nálad a tabletta, mert valóban van aki terhes tud lenni mellette is (úgy is hogy rendszeresen szedi hozzáteszem ez nagyon ritka).
2021. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Többször szedtem huzamosabb ideig fogamzásgátlót, de pont hogy ilyet soha nem tapasztaltam. Abszolút kimaradt az ovus középidős szúrás és a nyúlós nyák épp mivel nincs peteérés. Valami nálad nem kóser a tablettával kapcsolatban. Megvonásos vérzésed mennyisége milyen?
2021. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Akkor én ellenpélda leszek. 9 évig szedtem fogamzásgátlót, megmaradt minden nálad is jelentkező tünet, de a gyógyszer működött. Amúgy az a legegyszerűbb, ha beszélsz egy nőgyógyásszal. Egy megfelelő időben végzett uh hamar és biztosan megválaszolja a kérdésed.
2021. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A megvonásos vérzés egy 30 %-kal kevesebb, mint anno a rendes mensi volt, állaga ugyanaz, ellenben 4-5 napig tart csak, korábban 5-6-7 napig is véreztem. Amióta szedem a tabit a megvonásos vérzésem közel azonos, ellenben tény, hogy az elmúlt hónapokban jobban görcsölök, és mostanság be kell vennem fájdalomcsillapítót. Most meg vagyok lőve, mert 2-es azt írod, hogy neked abszolút nem volt ovus középidős tüneted, míg a 3-as azt írja, hogy minden tünet megvolt tabi mellett is....Ti melyik tabit szeditek? Biztosan azo is múlik, hogy milyen a hatásmechanizmus....Én Roxanelle-t.
2021. okt. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!