Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete nagyon megnőttek a...

1 hete nagyon megnőttek a melleim, nagyon fájnak, így elmentem orvoshoz. Ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Dec. 3-án volt az utolsó mensim, tehát még nem késik. A melleim tele vannak csomókkal, a bimbó körül apró dudorok jöttek ki, egyre több van. A vizsgálat alapján a méhem nagy, (eddig mindig kisebb volt.) Az orvos kérte, hogy 2-3 hét múlva menjek vissza hozzá. Egész nap émelygek, folyton ennék és ha tehetném, egész nap aludnék. Eddig sok kávét ittam, de most nem kell még az sem. A mensi alapján 3-4 hetes lehetnék. Nem koraiak ezek a tünetek? Örülnék a babának:) Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!!!
2007. dec. 28. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek lehetnek a terhesség jelei ugyanúgy mint a menses előjelei (nagyfokú hormonváltozás). 3-4 hetes terhességre már lehet nyugodtan tesztet csinálni, az többet elárul.

Reméljük, babát jeleznek a tünetek.:)))

Egyébként nem koraiak a jelek. A szervezeted érzékenységétől is függ, hogy mennyire veszed észre a változást.

2007. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőven belefér,h megjelenjenek a tünetek.

Nekem fél időig egy kosarat nőtt a mellem.(Sajna lassan nem tudom,h hol fogok melltartót kapni,mert nem nagyon akarnak megállni.)Az állandó alvás az egyik legbiztosabb jele a babának.(Bár erről a terhességem kezdetéig nem is nagyon tudtam.)A kávé elhagyása nálam is megvolt,a negyedik hét körnékétől szinte rá sem bírtam nézni.Az émelygés egy kicsit később jött ugyan,de ahány nő annyi terhesség.

Te így reagálsz a hormonokra.Várj azért,ne éld bele magad nagyon neh csalódás érjen,de szerintem bizakodhatsz!És január első hétvégéje után szerintem már a teszt is mutatni fogja.

2007. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem összejött, bár igen koraiak a tünetek.

Hajrá!

2007. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valószínű, hogy babás vagy. Nekem is ugyanezek voltak a tüneteim, de főleg az aluszékonyság és az, hogy állandóan enni akartam (semmi más tünet nem volt, így akkor még nem is gondoltam a babára).

Sok sikert! Szorítok!

23 hetes kismama

2007. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!