Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sputnik oltás után volt aki...

Sputnik oltás után volt aki teherbe esett?

Figyelt kérdés

6 hónapja kaptam az oltást. Időközben úgy döntöttünk babát szeretnénk.

Voltam nőgyógyászati vizsgálaton minden rendben. Laborban...ott is minden oké.

Ciklusom azóta is rendszeres, mégis tartok tőle, hogy ez miatt nem fog sikerülni.


2021. okt. 27. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Bele se kezdtél, de már félsz? Sokan estek teherbe oltás után. Nem okoz meddőséget
2021. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ne stresszelj rá a babatémára. Csak rosszabb lesz tőle :/

És valóban, egy oltástól nem leszel meddő

2021. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hónappal azután lettem terhes, hogy megkaptam a 2. szputnyikot. Kötve hiszem, hogy az oltás befolyásolná a teherbeesést.
2021. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam 😊
2021. okt. 28. 05:04
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Attól nem tartasz, hogy egy kísérleti vakcina után fél évvel vállalsz gyereket, és fogalma sincs senkinek, hogy ez milyen hatással lesz a születendő gyerekekre?
2021. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Sziasztok..mi májusban kaptuk a 2oltást .. mi megvártuk a 3-4 hónap szünetet az oltás után ..nyár végén kezdtünk bele a baba projektbe.. ne görcsölj rá ennyire.. fog jönni a baba mikor szeretne ☺️
2021. okt. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
2 hónappal az oltás után estem teherbe, úgy, hogy nem is igazán próbálkoztunk, csak összejött. Eddig minden rendben vele.
2021. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én áprilisban kaptam meg a másodikat, május végén megfogant a baba. Hogy miért nem vártunk pár hónapot? Mert az évek óta tartó vizsgálatok alapján úgy volt, nekem természetes úton nem lehet gyerekem. De még a lombikunk is sikertelen volt, így nem gondoltuk, hogy mégis teherbe eshetek. Most 24 hetes vagyok, eddig semmi probléma.
2021. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Szputnyikot kaptam, májusban a másodikat. Utána augusztusban az első próbálkozásnál teherbe estem, úgy, hogy előtte 3 évig hiába próbálkoztunk.
2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
50%

Kérdező, csak a konteós elmebetegek terjesztik ezt a baromságot. Nem ők vannak többen, csak ők a hangosabbak.

Érdekes, hogy a gyerekkori oltásoktól nem féltek annyira.

2021. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!