Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocryptin segíthet a...

Bromocryptin segíthet a fájdalommentes menstruációban? Helyreállítja a menszeszt? Többi lent.

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Több kérdésre is keresem a választ. Napi fél bromocryptint szedek 2,5 mg-ból 2 hete. Orvos azt mondta csak egy kis segítség kell nekem a teherbeeséshez, nem sok. Két hete 25mm-es tüszőm megrepedhetett mert vér volt az ovus nyákomban (pé-m mindig van csak nem repednek meg, hónapok óta ez volt az első). Előtte 2 nappal voltunk együtt férjemmel, bár csak ülőpózban, de a férjem spermiumjai tökéletesek. 27-30 naposak a ciklusaim, 30.napon még mindig nem volt jele menszesznek csak pici barnázás és pici vér törléskor. Azt hittem beágyazódási. Aztán nem görcsölt a hasam és nem is úgy jött meg ahogy szokott, hanem görcsmentesen és kevesebb vérrel, halványabb vérrel. Utóbbinak örülök, mert valószínű ez a normális vérzés, nem a nagy mennyiség és görcsös. Mégis, megtévesztett mert azt hittem beágyazódási és nem fog megjönni. Ha megrepedt a tüsző és szedem a bromot, miért nem jött össze a baba? Lehet a spermiumok nem bírták ki a 2 napot?
2021. okt. 30. 10:03
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert nem feltétlenül jön össze elsőre, ez irreális elvárás.

Ebből nekem nem jön le, hogy jól követted-e, és hogy biztos akkor volt-e peteérésed, ergo nem biztos, hogy jókor voltatok együtt.

Az ülőpóz meg nem releváns, és itt rohadtul nem érdekel senkit, hogy mikor váltotok kutyára vagy misszionáriusra.

Lazíts, össze fog jönni előbb-utóbb.

Ja és menZesz. Nem 'szesz".

2021. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer a magas prolaktinra való.
2021. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az utolsó ez a gyógyszer arra való ha magas a prolaktin szinted. 3. és 21.napi vérvételed volt? Nézték a prolaktin szinted?

A Bromocriptint nem csodaszer. Nem feltétlenül leszel tőle azonnal terhes. Szerintem az ovut sem jól számoltad.

Két vetélésen vagyok túl majd a második vetélés után 3 hónappal csinaltattam hormonpanelt. Abból derült ki, hogy magas Prolaktin szintem van. Napi egy szem Bromocriptint szedtem 4 hónap után jött össze a baba. Most vagyok 18 hetes.

2021. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!