Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Pozitív ovutesztől számoljuk...

A Pozitív ovutesztől számoljuk a dpo-t?Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogyha nekem

27.-én volt erős pozi az ovutesztem, akkor most vagyok 4.dpo-n?Azt tudom hogy maximum 36 óra

még kiszabadul a peteselyt,azért is vagyok kíváncsi hogy mikortól számoljátok..Ovutesztet most használtam először:)26.este voltunk együtt,27.lett erős pozi az ovuteszt. 28.reggel is együtt voltunk,majd 29.este is.

Márciusba volt egy missed ab műtétem,(szív megállás)azóta nem jön a pici :(



Köszönöm ha segítetek!



2021. okt. 31. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz belőni, mert 1 dpo az ovu utáni nap. De az nem biztos, hogy a pozitív vagy az azutáni napon történik meg. Azért jó esetben 12 órán belül én ezért az első negatív napot veszem 1.dpo-nap. Nekem a pozitív ovutesztes nap után 13 nap van és a 14.napon megjön. Mikor terhes lettem ezek alapján 11.dpo-n teszteltem pozit.
2021. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a pozitív ovu teszt utáni napot tekintettem az ovulacio napjának, az azt követő napot pedig 1 dpo-nak.

Tehát szerintem ma 3 dpo-n vagy, mert 28-án voltam valószínűleg az ovulaciód

2021. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.Mit gondoltok az időzítés jó volt?
2021. nov. 1. 06:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ne éld bele magad, állítólag ha két egészséges ember pont ovulaciókor van együtt akkor is csak valami 30% az esélye h sikerül. Nekünk is volt ilyen, biztosan jókor voltunk együtt mert ultrahanggal követve volt a peteérés mégsem sikerült akkor
2021. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azon màr túlvagyok hogy bele éljem magam!Inkább majd azt lesz nehéz elhinni ha sikerül..

Köszönöm hogy írtál.

2021. nov. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!