Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja novemberre? Van...

Ki nem várja novemberre? Van kedvetek összegyűlni, beszélgetni, együtt izgulni? ☺️

Figyelt kérdés
Jól jöhet ilyenkor egymás támogatása, vagy csak egyszerűen a "tünetek" megbeszélése. A környezetével az ember általában ilyenekről nem beszél, a férjek meg nem igazán jól viselik a minennapos tünetkeresést, ciklusfigyelést. 😁

2021. okt. 27. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/341 anonim ***** válasza:
100%

November 4. Második inszem, néha enyhén fájdogál a hasam, ezen kívül semmit nem érzek.

Te mit érzel? 😊

2021. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/341 anonim ***** válasza:
100%

November 5🙂

Nem érzek semmit. Ha 2 nap múlva nem jön a kínzó mellfeszülés ami nekem pms akkor már boldog leszek 😁

Nekünk 5.probalkozos hónap.

2021. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/341 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igazából tüneteket nem is nagyon keresek. Most napi 3x-i progeszteron pótlás van. Az is tud minden féle tünetet csinálni. 😂
2021. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/341 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Nov 4 de szerintem később volt most ovum így később jön meg.

Tegnap reggel nagyon fájt a hasam és azóta is érzem. Kb dpo 2 re saccolom magam.

Mellem fáj mellbimbóm extrém érzékeny.de ezek nekem ovu előtt is megvoltak.

2021. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/341 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én november 9-re nem várom. 2. dpo-n vagyok. Annyira lassan telnek a napok.

Volt egy kis gond a petevezetőimmel, most elvileg átjárhatóak, a beavatkozás óta ez az első próbálkozós hónapunk. Nagyon bizakodó vagyok.

2021. okt. 27. 11:10
 6/341 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy csak így idekontárkodok, de szívesen olvasom mások történetét, aztá majd a sikersztorikat:)

Én nem vagyok most ilyne helyzetben, nem rég született a második kislányom, de egy évvel ezelőtt ugyanitt jártam mint ti. Akkor már ha jól emlékszem 4.hónapja próbalkoztunk, szerettünk volna kis korkülöbséget a gyerekeink között(max 2 évet). Hamar kezdtünk próbálkozni, mert az első babánkra egy évet vártunj majdnem, aztán elvetéltem. Viszont utána rögtön jött a baba.

Sajnos ugyanez történt egy éve is, végre pozitív lett a tesztem, de elvetéltem. 2 hónappal később viszont pozitív lettem a tesztem és az a baba már velünk maradt. Az első kislányunk következő hónapban lesz 2 éves, szóval még a kiskorülönbség is végül összejött.

Gondoltam leírom, hátha valakiben tartja a lelket, aki már sok ideje próbálkozik. Van remény, ne adjátok fel!

2021. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/341 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Sok esetben olvastam, hogy sikeres volt a következő hónap 🙂

Nálunk eddigi vizsgálatok szerint minden rendben. Párom spermavizsgalata is jó. Holnap megyek dokihoz, örülnék neki ha petevezeték átjárhatóságit kérne (nem magán orvos). Nekem a TSH-m kicsit magasabb de még nem annyira hogy gyógyszert írjon, szelént szedtem. Ma lesz eredmény hogy lejjebb ment e😊

2021. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/341 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nekem volt egy éve petevezeték átjárhatóságim, röntgenes kórházba,

mindenképp csináltasd meg, ha esetleg kiderül, hogy gond van (bár ne úgy legyen), egyszerre lehet tovább lépni.

Nekünk majdnem 2 év ment rá a próbálkozásra és értelmetlenül sajnos. 1 év után mentem csak el dokihoz, hogy nem jön össze, kiderült, hogy a hormonok meg sem közelítik a jót. Egyedül a sperma a jó, meg az hogy átjárhatóak a petevezetékek.

2021. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/341 anonim ***** válasza:
November 11.-re nem várom 😇😊
2021. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/341 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Első én szeretném, igaz csak 5 hónap de nem akarom húzni. Ma megkaptam sajnos az eredményem és a TSH-m 5,67. Az utóbbi 4 hónapban 2,77rol ment fel ennyire 😕 holnap megyek dokihoz remélem arra is ír valamit plusz az átjárhatósági 🤞🙂
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!