Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek vagy más betegsé...

Babás lehetek vagy más betegségem van?

Figyelt kérdés
már 13 napja késik a menszeszem,a ciklusom 24-25 napos eddig rendesen volt meg mert tavaly októberben állitottuk be.most augusztus 8.án voltam utoljára a párommal.még a menszesz előtt csináltam tesztet halvány pozit mutatott azóta negativ,ma is néztem.tünetek enyhe hányinger,szédülés de most pár napja alább hagyott,hasszurka,folyásom nincs semmilyen meg nem érzem hogy meg akarna jönni.enyhe derékfájdalom,meg hason nem tudok aludni mert mintha nyomna ott valami. a hőm 36,6-37.1 között ingázik.szerintetek?
2010. szept. 3. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
meg a mellem meg van duzzadva meg a hasam is nagyobb máshová nem hiztam.
2010. szept. 3. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok mondani, menj el dokihoz!
2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj dokihoz az a biztos!
2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

várok még válaszokat hogy van e még esély vagy nem.mert ha bab van akkor még azzal várnék max másfél hetet

igy is ugy is

2010. szept. 3. 17:34
 5/8 A kérdező kommentje:
ugy értem baba
2010. szept. 3. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 13napja késik, nem értem, hogy miért nem csináltál tesztet. Szerinted mi honnan tudnánk? Mindenki csak annyit tud írni, hogy kár lehet, de az neked elég válasz? HA 13 napja késik, akkor már 6 hetes vagy, már kéne nézni, hogy van-e szívhang, jó helyen van-e ilyesmi. Mi innen nem tudjuk megmondani.
2010. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma néztem és negativ,leirtam azt is
2010. szept. 3. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány az orvos,de próbálhatnál más márkájú tesztet is,ha az első pozitív volt,akkor gyanus,mert azt mondják,hamis poz.nincs.
2010. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!