Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat betegeskedtem ebben a...

Sokat betegeskedtem ebben a hónapban és rendszertelen a menzesem és az exemmel 3hete voltam hétfőn, az újpasimmal azon a héten vasárnap, a mensesem még nem jött meg 1 hete azért már illet volna, akkor lehetek terhes vagy a betegségem miatt késik?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy tulajdonképpen mindkét pasival védekeztünk,de az egyiknek az exemnek a pénisze nagyon elöváladékos volt és miellött felhuztam rá a gumit letöröltük ugyan zsepivel de mi van ha kezén maradt attol függetlenül és utána ujjazásnál bevitte az ujjával,na meg a fogászati kezelések miatt nem tudtam kávézni se mindennap mert nem ihattam tejeset és forrot se és tornázni se tudtam pedig rndszeresen hetente tornázok és hát enni se tudtam ez miatt.Meg persze rengeteg szurit kaptam és legyengültem.fogytam 5kg-t!
2009. nov. 23. 00:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem elősször vegyél 1 terhességi tesztet.Ha az negatív beszélj róla a kezelőorvosoddal,mi lehet az oka,mert akár a betegséged vagy a gyógyszerek is okozhatnak ilyet,de mindenképpen bizonyosodj meg róla,már a saját lelked megnyugtatására is.Sok sikert!
2009. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Régi pasival hétfőn,új pasival vasárnap...hát....ahogy kilépsz egy kapcsolatból,elég hamar lefekszel egy másikkal,hmmm,véleményem megvan.

Na de kérdésedre válaszolván,elég kicsi az esélye a teherbeesésnek,egy teszt már kimutatná,ha az negatív,akkor valóban menj el orvoshoz,mert más okból késik a mensid.

2009. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

2-ik-nak

Mi a fene közöd van ahhoz ,hogy a Kérdező kivel csinálja????

Kérdezett valamit,TE meg lehurogod!Tartsd mg a véleményedet a körneyezetedben élőknek!Lehet TE is éppen így vagy vagy voltál,csak TE elalszol a téma felett!


Kedves Kérdező!

Ne is törődj ilyen 2-ik félékkel!

Szerintem mindenképpen az aktustól számítottan 12-14 napra csinálj egy tesztet.De szerintem nagyon kics az esélye annak,hogy előváladéktól tehrebe essél.Kívánom,hgy az legyen amit szeretnél!

2009. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kedves 88%-os!


Szerencsére én nem ilyen típus vagyok,pont ezért írtam,hogy megvan a véleményem a dologról,mert elég abszurd...

No de TE?

te elég hevesen vetted a lapot ahhoz,hogy azt gondoljam,inkább TE vagy olyan,aki hasonló cipőben jár,vagy járt...tudod a legjobb védekezés a támadás....te ezt tetted,támadtál,mert nem tudsz védekezni.

Folytatod még a vitát?

Mert én nem.

2009. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

60%-os!

Agyilag is csak ennyire telik tőled!Közöd mennyi,hogy ki,kivel,mikor csinálja?Nem eről szól a kérdés!De azt fel kellene fognod!Csak NEKED nincs annyi!!!

Nézz tükörbe!És kíváncsi vagyo tényleg befejezted-e?:)

2009. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

60%-os!

Az nem baj,hogy van róla véleményed,de az már inkább gáz,hogy ki is nyílvánítod!

Főleg,hogy negatív!Olyan mint te.......

2009. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Közben meg elfelejtettem válaszolni a Kedves Kérdezőnek!

Csinálj egy tesztet,annak már ki kell mutatnia 1 hét késés után a terhességet!

Mihamarabbi gyógyulást neked!

2009. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért kell egy kérdést ennyire kirészletezni. Várható volt, hogy ez lesz belőle. És amúgy max. annyi lehet a válasz, hogy csinálj tesztet és menj orvoshoz! Felnőtt emberek vagyunk...
2009. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvasom egy normális, higgadt válaszadó ilyen erőteljes, agresszív és, megjegyzem: primitív letámadását. Lányok, ez nem nőies és nem szép.

A kérdést feltevőtől elnézést kérek, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de ezt a mocskolódást nem tudtam szó nélkül hagyni.

2009. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak.A tesztről én ugy tudom,hogy csak egy olyan 3-4 hét után mutassa ki pontosan:(

aki meg itt lenéz engem meg veszekszik arrol megvan a véleményem.Egyébként nem vagyok romlott nőszemély,mert az uj pasimat több mint 5éve ismerem,ennyi!Ha nem tudsz valamit ne oltogass!

2009. nov. 23. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!