Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat Debrecenben?

Figyelt kérdés

Ki a legjobb ezen a téren? Csak magánorvos érdekel! Illetve meddőségi kezelés szempontjából ki a legjobb Debrecenben? Ez a vizsgálat eredményes egyébként? Megéri elvégeztetni? Fájdalmas?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2021. nov. 1. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Megéri megcsináltatni. Nekem így derült ki, hogy mindkettő el van záródva, utána a dokim a meddőségi központba irányított. Engem altattak vagy bódítottak. Nem tudom pontosan, mi volt. Az utolsó emlékem, hogy fekszek az asztalon a vizsgálat előtt, a következő, meg, hogy egy ággyal tol egy ápoló a szobába, majd szólt, hogy kapaszkodjak, mert beemel a rendes ágyra. Ott egy kos pihi volt még. Délután már mehettem haza. Fura érzésem volt, de nem fájt semmim.
2021. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!