Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég a progeszteron szint a...

Elég a progeszteron szint a terhességhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már lassan 1 éve szeretnénk babát, de eddig semmi. Voltam nőgyógyásznál uh-on megvizsgált, hasi és hüvelyi, minden rendben volt.

Vérvételen is voltam, az eredményeim jók.

21.napon is voltam.

24.20 nmol/L!!

F.fazis 0-3,6

Ovuláció 1,5-5,5

Lutealis fázis 3-68

Esetleg mi lehet a gond?

Köszönöm előre a választ



2021. nov. 1. 18:43
 1/1 anonim válasza:
Szia,gond kb ezer fèle lehet.A progeszteron szint amit kitettèl sokat nem jelent mert egy ciklus alapjàn nem lehet megállapítani van e elégtelenség.Ha az adott hónapban nincs peteèrès,akkor a progi szint is kevès.Progi szintet növelheted d vitaminnal.Kezdj el mio inozitolt szedni pl:Inofolic,de van ezer fajta.Ès termelői mèhpempőt,ezt piacokon,mèhèsznèl tudod megvenni.Ezek megkutyulhatjàk a ciklusod de 3 hónap utàn ez rendeződik,ha nincs bajod akàr 1 hónap alatt is jöhet a gólya.Magnèzium segíti a megtapadàst,e vitamin a mèhnyàlkahàrtyàt vastagìtja,q10 a petesejteket javìtja,d vitamin,folsav vagy folàt plusz egy terhesvitamin.Ezeket szedjed folyamatosan.Ha 3 hónap alatt semmi eredmény akkor kivizsgàlàsok.3 pontos cukor és inzulin terhelès főleg ha esetleg túlsúlyos vagy.Teljes pajzsmirigy panel.Trombózis-trombofilia panel.Amh szint mérés.3 és 21 napi hormonok.Ezek az alapok synlab oldalàn csomagokban vannak szedve ezek a vizsgàlatok fizetősen.Ha nem szeretnèl fizetni akkor endokrinológus,hematológus ad ezekre beutalót.Ha neked minden okè akkor férfi oldalt is vizsgàlni kell,ott is lapulhat bibi.Ha ezek utàn se nincs hiba akkor jön az àtjàrhatósàgi vizsgálat és a többi komolyabb.Sok sikert!
2021. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!