Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt kb 7 nappal...

Macamaci kérdése:

Nem várt előtt kb 7 nappal voltam laborba, a progeszteron szintet és prolaktint nézték. Ekkor a progi szint 91.3 volt, a prolaktin pedig teljesen határon belül?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk párommal, szeretnénk babát. Ismert PCOS vagyok Akkor a nőgyógyász Inofolicot és PreMens tablettát ajánlott. Ekkor a ciklusaim 38 naposak lettek.

Kb 1.5 hónapja csináltam egy Gynex kúrát ( állítólag nagyon jó ha vki babát szeretne, minden esetre nagyon jól feltöltött). Legutóbb viszont április 24-én jött meg. A párom radiológus orvos, és kb 2 hete kezdtünk egy tüszőt megfigyelni. Kb múlt hétfőn lehetett ovum akkor voltunk is együtt. Szerintetek ez a progeszteron érték utalhat most terhességre? Ha minden igaz akkor most nem kellene megjönnie majd hétfőn... Bocsi, hogy hosszú lett. A mellem néha fáj, feszül, és nagyon fáradt vagyok napok óta. Sokszor fent lenni is alig tudok. A hasam pedig olyan érzést kelt mintha mindjárt megjönne.



2018. jún. 28. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A progeszteron jó magas, első trimeszteres eredmény is lehetne(!), ha nem okozhatna más is magas progeszteront.

Nem részletezném, mert nem mindegyik lenne jó hír.

Az infolicban nincs véletlenül progeszteron?


De ez önmagában te is tudod, hogy nem való terhesség megállapításra. Azt nem értem, miért nem néztetek egy béta hcg-t is, a laborban, már 0,02-t is kimutatnak, vagyis ha türelmetlen vagy, és nem tudod kivárni a késést, de van ismerettség a laborban akkor ott pár nappal korábban is kimutatható már.

2018. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! A nőgyógyász annyit mondott, hogy ez az érték jónak számít, terhesség sem zárható ki.

Mondta, hogy reménykedjünk...

Azért is izgulok bár talán még korai mert sajnos ha most megjön akkor utána tervezik a HSG-t nekem...

Mindenképp meg fogom írni ide, hogy hogy alakult a sorsom.

2018. jún. 28. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor pár napon belül ki is derül. Drukkolok!
2018. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bírtam magammal, ma délután teszteltem egyet és bár halványan de pozitív. Azért csináltam tesztet mert feszülnek, fájnak a melleim, és annyira fáradt vagyok, hogy alig tudok fent lenni. Néhány nap múlva majd újra tesztelek, de nagyon nagyon boldog vagyok.
2018. jún. 28. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagy labort vetettem le, és pozitív 😘

Kismama vagyok 🙂

Szerintetek mikor kell leghamarabb el mennem nőgyógyászhoz? Veszélyes munkahelyen dolgozom, röntgen sugárba.

2018. jún. 29. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Sajnos tudod 6 hét előtt nem is beszélnek élő terhességről. Szóval addig inkább papírozz, vagy maradj a fal mögött.


Én is veszélyes helyen dolgozom. Laborban ;) de én egy kesztyűvel azért megoldom a biztonságot.

2018. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!