Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés után...

Beágyazódási vérzés után mikor lehet először pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
November 22-én abszolút pozitív volt az ovulációs teszt, aznap pénteken és utána vasárnap is együtt voltunk a párommal. November 30-án délután mosdózás után volt egy 5 forintos nagyságú rózsaszín folt a wc papíron. Ma reggel Predictor Early teszt negatív. Ha vasárnap a 9. napon beágyazódási vérzés volt az a rózsaszín folt akkor ma már a 10-es tesztnek nem kellene legalább halványan pozitívnak lenni?

2021. nov. 3. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha nov 22 volt pozitív az ovu teszt akkor 23-án volt az ovulació, 24-e az első nap.

Ma 11 nappal ovulació után vagy. Kéteselyes még. Szerintem ha az a kis halvanyak folt beágyazôdas volt akkor 3 nappal utána predictornak már halvanynak kellene lennie...de csak szerintem, én 12napnal előbb sose teszteltem, akkor a predictor mar egyértelmű volt nekem

2021. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A hónapot teljesen elírtam...Októbert akartam írni :-) Sosem volt még ilyen "folt" előtte. Én is azt gondoltam, hogy a Predictor 3 nappal ezután talán már mutat valamit, de akkor várok türelemmel :-)
2021. nov. 3. 13:53
 3/13 anonim ***** válasza:
1es vagyok, ok én is októbert akartam írni nem is figyeltem 😂
2021. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha beágyazódás okoz vérzést akkor rá 2 napra a 10es teszt pozi lesz.
2021. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is úgy gondolom, hogy legalább halványan de pozitívnak kéne lenni, de teljesen összezavart ez a rózsaszín folt és ezért nem tudtam hova tenni...
2021. nov. 3. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 3 napra rá már pozitív volt.
2021. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért még 1-2 napot érdemes várni, de predivel legkésőbb holnap reggel szerintem már látszania kell valaminek. Persze számít hogy mennyire "híg" a vizelet.

Egyszer volt úgy, hogy hiába reggeli elsőből csináltam, de olyan sokat ittam előző este hogy szinte átlátszó volt, nem sokra mentem vele 🤣

2021. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nálam napi szinten lecsúszik 3-4 liter folyadék :-) Lehet számít itt még 1-2 nap, bár én nem nagyon követtem eddig ezeket a dpo-s napokat...:-)
2021. nov. 3. 14:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesztem csak 5 nappal a beágyazódási vérzés után lett pozitív. Amíg nem jön meg van remény.
2021. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Előtte nem is teszteltél csak az 5.napon?
2021. nov. 3. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!