Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mar 1 nap kesesnel...

Lehet mar 1 nap kesesnel teljesen eros pozitiv csikom tesztnel?

Figyelt kérdés
1 napot késett, teszteltem, delutan es azonnal kijott ket egyformán eros csik az x epil teszten. Elso terhessegemnel 3 nap keses utan halvanyabb volt sokkal. Ez jelent valamit?

2021. nov. 4. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem aznap kellett volna megjönnie, tehát 0 nap késésnék erős 2 csík lett a Facellén.
2021. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy lehet.
2021. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy hamarabb volt az olvuláció és pár nappal előrébb jársz. Vagy ikrek lesznek.
2021. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mind 2 terhességem nemvart utáni napon totál erős volt
2021. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen, azt jelenti, hogy terhes vagy 😁

Lehetett előbb is az ovu mint gondolod, de az is lehet, hogy nem, csak több hcg termelődik. Nekem a lányomnál annyi volt, hogy két terhességre is elég lett volna 😂

2021. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem elso gyerek, tudom, hogy terhes vagyok, mar teszt elott tudtam. Csak fura, ilyen eros csikom még nem volt.
2021. nov. 4. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Enyém is majd leugrott olyan erős volt, még szinte bele sem mártottam a vizeletbe, már ott viritott a terhes csík, poenkodott is a párom hogy ikrek de nem🙃
2021. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olvasni, láttam, hogy nem az első terhességed. Arra próbáltam teljes komolytalansággal utalni, hogy nem jelent semmi különöset, ha ilyen hamar kiveri a csík a szemed :) Sem jó, sem rossz értelemben. Kellemes babavárást és jó egészséget nektek!
2021. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem várt előtti nap délutáni vizeletből lett pozitív a teszt.
2021. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!