Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív?5 nap van a menzeszig. kepkuldes.com/image/uAN9VQ

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
17 nappal nincs teszt ami pozitív lenne.
2021. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az szinte lehetetlen,hogy 17 nappal korábban.Hàny naposak a ciklusaid?Már bocsi,hogy értetlenkedek.
2021. nov. 5. 11:43
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Én meg az 5 nappal korábban sem hiszek...
2021. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

17 nappal....szólval még az együttlét előtt xD


Kedves kérdező, ez valóban pozitív, de a predi brutál érzékeny. Ha nem jön meg és akkor is pozit tesztelsz akkor lehet örülni.


A legjobbakat kívánom :)

2021. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Jó, tényleg nem, csak gondoltam: ha már nagyokat mondunk... 😂
2021. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces egyáltalán.Nem is értem minek válaszolsz,ez a fórum nem arról szól,hogy ki mond nagyobbat,eltévesztetted a házszámot.Vagy csak nagyon unatkozol,inkább lépj be az agyatlanok csoportjába.
2021. nov. 5. 12:16
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

De, valahol vicces a dolog. Épp reggel dobott fel egy hasonló kérdést újra a rendszer, ahol szintén próbáltuk megmagyarázni a kérdezőnek, hogy feleslegesen tesztel idő előtt, de neeeem, ő már halványat tesztelt és onnantól minden terhességi tünetet is érzett. Aztán 2 nap késéssel persze megjött neki, és most aki nem érez vele együtt az hüJe és gebedjen meg...

Szóval csak arra akarok neked is rávilágítani, kedves kérdező, hogy ha nem bírtad kivárni azt az 5 napot, akkor csücsülj szépen a pozitív teszteden és aggódj magadnak. Mert magyarázd már meg, hogy mit nyertél ezzel a +5 nappal? Kb. egy hétnyivel több idegeskedést az első vizsgálatig?

Kívánom, hogy legyél valóban várandós, és szülessen meg egészségesen a baba.

De soha nem fogom megérteni, mire jó az idő előtti tesztelés...

2021. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Figyel teljesen félreértesz és sajnos általánosítasz.Nem írtam,hogy éreznék bármilyen tünetet,csak egy nyomorult tesztet csináltam mindenféle belemagyarázás nélkül.

Gondoltam akinek volt hasonló tapasztalata, az jószívvel megosztja velem.Nem idegeskedek rajta,csak mivel 2 éve nem volt pozitîv tesztem,nyilván megörültem neki.


És igen, bármennyire is tudjuk mi nők,hogy nem szabad koràn tesztelni,akkor is tesztelünk,mert ilyenek vagyunk.Ettől még nem vagyunk rossz emberek…


De a Te véleményed is egy vélemény,elfogadom,csak ne gondold azt,hogy minden kèrdés mögött egy IQ nulla ember áll.

2021. nov. 5. 12:36
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Te értesz félre: olyat nem állítottam, hogy te tüneteket éreznél.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy akiktől a választ várod - (te így fogalmazol: "Gondoltam akinek volt hasonló tapasztalata, az jószívvel megosztja velem.") - azok általában milyen emberek...

Egyébként meg akkor te is ugyan úgy általánosítasz, amikor azt mondod: "És igen, bármennyire is tudjuk mi nők,hogy nem szabad koràn tesztelni,akkor is tesztelünk,mert ilyenek vagyunk."

Merthogy nem, nem ilyenek vagyunk, csak vannak ilyenek is.

Arra pedig tőled sem kapok választ, hogy milyen előnyei vannak a korai tesztelésnek.

2021. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nem várt napján volt ilyen, sajnos 5 nap késéssel megjött. Nekem ez kicsit szűrkésnek tűnik, nekem is ilyen volt.

Viszont... amit két hónappal ezelőtt teszteltem nagyon szép erős rózsaszín lett, az nem várt után egy nappal volt azt hiszem. Szoval ha most nem is sikerült, de fog :)

De mindenesetre tesztelt pár nap múlva ugyan ezzel a teszttel, és ha erősödik szépen az nagyon jó jel! Minden jót! 😊

2021. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!